Biežāk uzdotie jautājumi:

 1. Kāpēc man ir jāreģistrējas?

  Reģistrējoties Betsafe, Tu atvērsi kontu bez maksas un jebkādām saistībām, kas ļaus veikt likmes jebkurā no Betsafe produktiem. Lai veiktu likmes ar īstu naudu, ir jāveic iemaksa.
 2. Kur es varu atrast informāciju par Betsafe?

  Vairāk informācijas par uzņēmumu vari atrast sadaļā „Par Betsafe”.
 3. Kāpēc man ir jāreģistrē personīgā informācija?

  Lai Betsafe varētu Tevi nodrošināt ar augstākā līmeņa servisu un uzturēt visaugstāko drošības līmeni, mums ir nepieciešams Tevi identificēt, īpaši tad, kad tiek izmaksāti vinnesti. Tāpēc mums ir nepieciešams Tavs vārds, uzvārds un dzīvesvietas adrese.

  Tāpat, saskaņā ar mūsu licences noteikumiem, mums ir nepieciešams Tavs personas kods, lai mēs varētu pārliecināties, ka esi sasniedzis minimālo vecumu, lai drīkstētu spēlēt Betsafe, un, ka neesi sevi reģistrējis IAUI reģistrā, kas bloķē Tev pieeju azartspēlēm.

  Tava e-pasta adrese mums dod iespēju ar Tevi sazināties dažādos ar Tavu kontu saistītos jautājumos, piemēram, ja esi aizmirsis paroli. Ja piekritīsi, mēs Tev sūtīsim arī jaunākos piedāvājumus.
 4. Kā tiek glabāta personīgā informācija?

  Betsafe izmanto visaugstākā līmeņa drošības pasākumus. Visi darījumi, kas satur sensitīvu informāciju starp Tavu pārlūkprogrammu un mūsu serveri, tiek šifrēti. Ja izvēlies mūsu datubāzē glabāt savas kredītkartes informāciju, tad arī tā tiek šifrēta.
 5. Kā jūs nodrošināt tehnisko drošību?

  Mūsu serveri tiek glabāti telpās, kurām darbinieki var piekļūt tikai ar īpašām atļaujām. Mūsu serveri tiek aizsargāti ar sarežģītu un pārbaudītu aizsargmūra sistēmu. Visa aizsargājamā informācija starp pārlūkprogrammu un mūsu serveriem tiek šifrēta.
 6. Vai manas iemaksas ir drošībā pie Betsafe?

  Jā, visas klientu iemaksas tiek turētas pirmā līmeņa finanšu iestāžu reglamentētos banku kontos.
 7. Kuru pārlūkprogrammu man izmantot?

  Mēs rekomendējam izmantot jaunākās Internet Explorer, Firefox vai Chrome versijas. Ja esi Apple Mac lietotājs, tad izmanto Safari.

  Mobilajās ierīcēs un planšetdatoros iesakām izmantot Chrome (Android) vai iOS (iPhone / iPad).
 8. Kas ir IAUI?

  IAUI ir Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija, kas realizē valsts politiku izložu un azartspēļu organizēšanā. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklē IAUI mājas lapu.