• Noteikumi

  Ievads

  Laipni lūdzam Betsafe. Mēs vēlamies, lai šeit pavadītais laiks Tev sagādātu prieku. Tā kā šī ir tiešsaistes azartspēļu vietne, mūsu darbību reglamentē dažādi likumi un citi normatīvie tiesību akti. Šie nosacījumi ir cik vien iespējams skaidri izskaidroti šajos noteikumos („Noteikumi”).

  Pateicamies, ka esi atvēlējis laiku, lai iepazītos ar Betsafe Noteikumiem. Šādi mēs informējam Tevi par to, ko Tu vari un nevari darīt Betsafe vietnē, kā mēs izmantojam Tavu personisko informāciju un kā mēs pārvaldām Vietni. Mēs centāmies samazināt garlaicīgo juridisko informāciju līdz minimumam.

  Ja pēc Noteikumu izlasīšanas Tev vēl joprojām ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinies ar mums.

  Pamatinformācija

  Noteikumi ir saistoša mūsu savstarpēja vienošanās, un, reģistrējot savu kontu un atzīmējot, ka piekrīti mūsu lietošanas noteikumiem, Tu apstiprini, ka esi izlasījis un piekritis šiem Noteikumiem. Ja Tu nepiekrīti Noteikumiem, tad Tu nevari reģistrēties vai turpināt lietot Vietni. Viss mainās, un arī mēs varam jebkurā laikā mainīt šos Noteikumus. Ja šādas izmaiņas mainīs Tavas pašreizējas tiesības, mēs sazināsimies ar Tevi un informēsim Tevi par jaunajiem Noteikumiem. Ja izmaiņas nemainīs Tavas pašreizējās tiesības, mēs paziņosim izmaiņas Noteikumos Vietnē, un, ja Tu turpināsi izmantot Vietni pēc šo izmaiņu veikšanas, tiks uzskatīts, ka Tu pieņem jaunos Noteikumus.

  Definīcijas

  Noteikumu tekstā ir ietverti tālāk minētie termini.

  Bonuss” attieksies uz visiem īpašajiem piedāvājumiem, kuru ietvaros tiek dāvināts materiāls atalgojums, kas ietver, bet neaprobežojas ar: īpašajiem iepazīšanās piedāvājumiem un citiem bonusiem, kas atļauti saskaņā ar normatīvajiem tiesību aktiem.

  Spēles” ir kazino spēles, pokers, sporta likmes un jebkuras citas spēles mūsu Vietnē (tostarp mobilajā vai jebkurā citā platformā), un „Spēle” var nozīmēt jebkuru no tām. Mēs varam jebkurā laikā izņemt vai pievienot Spēles šajā Vietnē.

  Noteikumi” ir šie noteikumi un nosacījumi, kam Tu piekrīti, izmantojot Vietni.

  Vietne” www.betsafe.lv, m.betsafe.lv un visi pārējie „betsafe.lv” apakšdomēni.

  Mēs” Vietni pārvalda SIA Latsson Licensing, Latvijā reģistrēts uzņēmums ar reģistrācijas numuru 40103940885. Uzņēmuma juridiskā adrese ir Kr. Valdemāra iela 21-11, Rīga, LV-1010, Latvija, telefona numurs: 8000 5352. SIA Latsson Licensing ir daļa no uzņēmuma Betsson Group.

  Tu” esi Tu — persona, kas lieto Vietni. „Tavs” — izmantojama šī vārda parastā nozīme attiecībā uz Tevi.

  Tavs Konts” ir Tavs spēlētāja konts Vietnē.

  Licences

  Tā kā mēs nodrošinām tiešsaistes azartspēļu pakalpojumus, saskaņā ar likumu mums jāsniedz Tev tālāk minētā informācija.

  Mēs esam saņēmuši azartspēļu organizēšanas licenci, un Latvijā mūs uzrauga Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija (IAUI). Šī Vietne darbojas saskaņā ar licenci: TI - 07 (izsniegta 2016. gada 29. aprīlī), kuru izsniegusi IAUI.

  Kas drīkst spēlēt?

  Lai spēlētu Spēles Vietnē:
  • Tev jābūt 18 gadus vecam vai tādā vecumā, kādā atļauts spēlēt azartspēles valstī, kurā Tu atrodies, tās spēlējot;
  • Tev jābūt fiziskai personai. Tu nedrīksti spēlēt uzņēmuma vai citas juridiskas personas vārdā;
  • Tev jāspēlē Spēles savam priekam, ne profesionālā nolūkā;
  • Tev jābūt tiesīgam spēlēt Spēles Vietnē;
  • Tev jābūt Latvijas rezidentam.

  Kā Tu vari spēlēt?

  6.1. Reģistrēšanās

  6.1.1. Spied uz „Atvērt kontu” pogas.

  6.1.2. Rūpīgi aizpildi reģistrācijas formu, norādot:
  • pilnu vārdu, uzvārdu;
  • pašreizējo adresi;
  • derīgu e-pasta adresi;
  • mobilā tālruņa numuru;
  • personas kodu;
  • dzimumu;
  • reģistrē un apstiprini paroli; un
  • izvēlies vienu no diviem obligātajiem likmju veikšanas ierobežojumiem.

  6.1.3. Spied uz „Reģistrēt kontu” pogas, lai apstiprinātu, ka formā norādītā reģistrācijas informācija ir pareiza un Tu piekrīti mūsu Noteikumiem.

  6.1.4. Tagad Tu vari ienākt savā likmju kontā, izmantojot savu reģistrēto konta informāciju.

  6.2. Iemaksas veikšana

  Kad esi gatavs spēlēt, Tev Kontā jāieskaita nauda. To vari izdarīt šādi:
  • spied uz „Iemaksa” pogas;
  • izvēlieties vēlamo maksājuma veikšanas veidu;
  • ievadi šim maksājuma veidam nepieciešamo informāciju;
  • apstiprini, ka informācija ir pareiza, spiežot uz pogas „Iemaksa”.

  6.3. Spēlēšana

  6.3.1. Mūsu vietnē ir daudz spēļu. Vienkārši dodies uz spēļu sadaļu un sāc spēlēt, spiežot uz izvēlētās spēles ikonas.

  6.3.2. Tev vienmēr jāspēlē Spēles Vietnē saskaņā ar šiem Noteikumiem un visiem īpašajiem Noteikumiem, kas attiecas uz Vietnē piedāvātajām Spēlēm. Uz dažādām spēlēm attiecas dažādi Noteikumi... (Ja piemēroti šādi noteikumi, lūdzu, spied uz katras Spēles saites, lai apskatītu uz šo Spēli attiecināmos noteikumus):


  6.4. Atcelšana

  6.4.1. Mēs nepieļaujam derību vai likmju atcelšanu nevienai spēlei. Tikai ārkārtas gadījumos šāda likmju vai derību atcelšana ir iespējama tikai un vienīgi pēc mūsu ieskatiem.

  6.4.2. Mēs neizmaksājam nekādas atlīdzības, izņemot tikai ārkārtas gadījumos. Tas var notikt tikai pēc mūsu ieskatiem.

  Vispārējie ievērojamie noteikumi

  7.1. Tev jāreģistrējas un jāspēlē tikai savā vārdā, nevis kādas citas personas vārdā.

  7.2. Tev droši jāglabā sava konta informācija, un Tu nedrīksti to nevienam izpaust. Pat gadījumā, ja to izpaudīsi nejauši, Tu vienalga būsi atbildīgs par savā kontā veiktajām darbībām un/vai tā ļaunprātīgu vai nepareizu izmantošanu.

  7.3. Tev vienmēr jārūpējas par sava reģistrētā konta informācijas pareizību.

  7.4. Ja konstatē, ka reģistrēšanās laikā sniegtā informācija ir nepareiza, Tev par to nekavējoties mūs jāinformē vai nekavējoties jāizlabo šī informācija pašam.

  7.5. Tu pats esi atbildīgs par noskaidrošanu, vai Tava aktivitāte šajā Vietnē ir likumīga valstī, kurā Tu atrodies spēlēšanas laikā.

  7.6. Tev šajā Vietnē drīkst būt tikai viens konts. Ja kaut kādu iemeslu dēļ Tev ir reģistrēti vairāki konti, Tev par to nekavējoties mūs jāinformē.

  7.7. No vienas mājsaimniecības ir atļauts reģistrēt tikai vienu kontu. Ja konstatē, ka no Tavas mājsaimniecības ir reģistrēti vairāki konti, Tev par to nekavējoties mūs jāinformē.

  7.8. Tu vari spēlēt jebkuru spēli mūsu Vietnē, ja Tavā kontā ir pietiekami daudz naudas.

  7.9. Tu nedrīksti pārskaitīt līdzekļus no viena konta uz citu vai saņemt līdzekļus no cita konta, kā arī nodot, pārdot vai pirkt kontus.

  7.10. Tu piekrīti tam, ka mēs varam pārbaudīt, vai Tu esi persona, par kuru uzdodies. Tu piekrīti iesniegt mums visus pieprasītos identifikācijas dokumentus un maksājumu apliecinājumus, lai apliecinātu savas reģistrēšanās laikā sniegtās informācijas un maksājumu datu patiesumu, piemēram, pases kopiju, komunālo maksājumu rēķinu vai bankas konta izrakstu.

  7.11. Tu nedrīksti izmantot sistēmas tehniskas kļūmes vai kļūdas savā labā. Mums ir tiesības atcelt visas likmes un atcelt visus laimestus, kas gūti šādā veidā.

  7.12. Tu neiesaistīsies nekādās krāpnieciskās shēmās, savstarpējās vienošanās, slepenās iepriekšējās spēļu rezultātu sarunāšanās vai citās nelikumīgās darbībās, kas saistītas ar Tavu (vai trešo pušu) Vietnes lietošanu. Tu neizmantosi nekādas programmatūras, tehnoloģiju vai ierīces, lai uzlabotu savu sniegumu Spēlēs šajā Vietnē.

  7.13. Tu piekrīti tam, ka mēs varam nodot Tavu Konta informāciju citām personām vai uzņēmumiem, lai veiktu savu darbību un varētu Tev nodrošināt šīs Vietnes pieejamību un pakalpojumus tajā.

  Ko mēs varam darīt?

  8.1. Mēs varam atteikties atvērt kontu jebkādu iemeslu dēļ.

  8.2. Mēs varam uz laiku pārtraukt Tava Konta darbību vai slēgt Tavu Kontu pavisam jebkāda Noteikumu pārkāpuma gadījumā vai jebkura cita pamatota iemesla dēļ. Pēc Konta slēgšanas visa tā bilance tiks Tev izmaksāta pilnībā, ja vien nebūs iemesls šos līdzekļus konfiscēt.

  8.3. Mēs saprotam, ka var gadīties drukas kļūdas un pārrakstīšanās, taču, ja mēs atklāsim, ka reģistrēšanās laikā sniegta nepatiesa informācija, tas mums dod tiesības slēgt Tavu Kontu un paturēt jebkādus tajā esošos līdzekļus. Tāpat arī gadījumā, ja Tev neizdotos veiksmīgi veikt savas identitātes pārbaudes procedūru, mēs paturam tiesības slēgt Tavu Kontu un ieturēt visus laimestus.

  8.4. Ja mēģināsi atvērt vēl kādu citu kontu papildus savam pirmajam kontam, mēs bloķēsim vai slēgsim šo kontu. Šādā gadījumā mēs varam bloķēt vai slēgt arī Tavu pirmo kontu. Ja mēs atstāsim Tavu pirmo kontu atvērtu, tad citos kontos no iemaksām pāri palikušie līdzekļi, ja tādi būs, tiks pārskaitīti uz Tavu pirmo kontu. Mēs paturam tiesības iekasēt administrācijas komisijas maksu 10% apmērā no summas (min. €30) par katru nākamo atvērto kontu. Saskaņā ar šiem Noteikumiem mēs varam iekasēt arī citas komisijas maksas.

  8.5. Ja mēs konstatēsim, ka Tavā mājsaimniecībā ir reģistrēti vairāki konti, mēs bloķēsim vai slēgsim visus šajā mājsaimniecībā reģistrētos kontus.

  8.6. Mums ir tiesības atklāt Tavu personisko un ar maksājumiem saistīto informāciju citām personām vai uzņēmumiem, lai pārliecinātos, vai esi persona, par kuru uzdodies, un veiktu visas nepieciešamās pārbaudes procedūras.

  8.7. Mēs neizsniedzam aizdevumus spēlei. Par Tavā Kontā esošajiem līdzekļiem netiks aprēķināti procenti. Mēs nevaram tikt izmantoti kā finanšu iestāde.

  8.8. Ja mēs konstatēsim, ka, lai iegūtu naudu, Tu izmanto Vietni jebkādā citā veidā, nekā to ir paredzēts izmantot, mēs veiksim labojumus Tavā Kontā, lai dzēstu šādā veidā iegūtus naudas līdzekļus, un Tavs Konts var tikt neatgriezeniski slēgts.

  8.9. Mēs varam noraidīt, atcelt vai ierobežot jebkuras likmes vai derības jebkādu iemeslu dēļ.

  8.10. Mēs pilnīgi vai daļēji atcelsim Tavu likmi (un/vai slēgsim Tavu Kontu), ja uzskatīsim, ka ir izpildījies kāds no zemāk minētā:
  • Tu vai ar Tevi saistītas personas ir tieši vai netieši ietekmējušas notikuma rezultātu;
  • Tev vai ar Tevi saistītām personām var būt pieejama kāda iekšējā informācija, kas var ietekmēt notikuma rezultātu;
  • Tu vai ar Tevi saistītas personas ir iesaistītas arbitrāžas vai saskaņotu likmju veikšanā;
  • Tu vai ar Tevi saistītas personas ir tieši vai netieši ignorējušas Noteikumus;
  • notikuma rezultātu ir tieši vai netieši ietekmējusi noziedzīga darbība;
  • notikušas ievērojamas izredžu izmaiņas, piemēram, par šo notikumu sniegta publiska paziņojuma dēļ;
  • Likmes ir tikušas piedāvātas, veiktas un/vai pieņemtas, kā tas normāli netiktu darīts, jebkādu tehnisku kļūdu rezultātā, kas ietekmējušas Vietnes darbību attiecīgajā brīdī, vai kļūdas, pārrakstīšanās un/vai citu ārpus mūsu kontroles esošu iemeslu dēļ.

  8.11. Mēs varam slēgt Tavu Kontu, atcelt un/vai atgriezt visus Tavus zaudējumus likmju veikšanai pieejamās summas bilancē (pēc tam, kad iekasētas naudas izņemšanas komisijas maksas), ieturēt laimestus un/vai piemērot debetu pēc nepieciešamības (attiecībā uz Tevis radītajiem zaudējumiem), un mums nav pienākums norādīt tā iemeslu vai iepriekš par to brīdināt. Ja mēs to darīsim, tiks ievērotas visas līgumiskās saistības, kas ir spēkā Konta slēgšanas brīdī.

  8.12. Ja mums rodas aizdomas, ka esi iesaistījies nelikumīgās vai krāpnieciskās darbībās, kas saistītas ar to, kā lieto Vietni (vai kā trešās puses lieto Vietni), vai arī esi nokļuvis problēmās ar kreditoriem, vai Tava uzvedība kaut kādā citā veidā kaitē Vietnei, mēs varam aizvērt vai slēgt Tavu Kontu un/vai atcelt Tevis veiktās likmes.

  8.13. Visas darbības tiks uzraudzītas un/vai pārskatītas, lai novērstu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju.

  Maksājumu noteikumi

  9.1. Iemaksu veikšana

  Informācija par maksājumiem ir atrodama Vietnes sadaļās „Mans konts” un „Iemaksa”. Tev pieejamās maksājumu metodes var mainīties.
  Izvēloties maksājumu metodi, Tu piekrīti šīs maksājumu metodes izmantošanas noteikumiem, tai piemērojamām komisijas maksām, un apstiprini, ka maksājumu metode ir derīga un maksājumu konts vai karte, no kura/-s veic maksājumu, pieder Tev, un Tev ir tiesības izmantot šo maksājumu metodi. Tu vari iepazīties ar visu iemaksai pieejamo maksājumu metožu izmantošanas noteikumiem un piemērojamām komisijas maksām (ja tādas ir) šeit: Iemaksu iespējas.

  Noziedzīgi iegūtu līdzekļu iemaksāšana ir nelikumīga.

  Mēs pieņemam maksājumus, kas veikti EUR (€) vai citās valūtās, ja tādas tiek piedāvātas izvēlei, veicot iemaksu ar piedāvātajām maksājumu metodēm. Tev jāizvēlas viena valūta kā sava Konta valūta. Visi citā valūtā saņemtie maksājumi tiks konvertēti Tava Konta valūtā saskaņā ar mūsu noteikto apmaiņas kursu. Tu segsi jebkuru ar valūtas maiņu saistīto uzcenojumu.

  Ja maksājums veikts ar kredītkarti, mēs varam lūgt iesniegt apliecinātu šīs kredītkartes (kartes priekšpuses un aizmugures) kopiju. Lūdzu, nodrošini, lai šajā kopijā būtu redzami tikai pirmie seši un pēdējie četri kartes numura cipari un lai kartes aizmugurē esošais kartes validācijas (CVV/CVV2) kods nebūtu redzams.

  Mēs nepieņemam skaidru naudu ne tieši, ne arī caur maksājumu pakalpojumu sniedzējiem.

  9.2. Izmaksas

  Kad noskaidrots Tavs spēlētās Spēles rezultāts vai esam apstiprinājuši notikuma rezultātu, visi laimesti tiks ieskaitīti Tavā Kontā. Vinnesti līdz €720 tiks ieskaitīti Tavā Kontā nekavējoties, un vinnesti no €721 līdz €14 300 apmērā tiks ieskaitīti Tavā Kontā 24 stundu laikā, ja nebūs pamata aizdomām, ka Tu varētu būt iesaistīts krāpniecībā, sadarbībā ar citiem spēlētājiem un/vai kādās citās nelegālās vai negodīgās darbībās.

  Ja mēs kaut kāda iemesla dēļ esam kļūdas pēc iemaksājuši Tavā Kontā laimestu, kas Tev nepienākas, tas tiks atskaitīts atpakaļ no Tava Konta. Ja esi izņēmis šo laimestu, kamēr vēl neesam konstatējuši šo kļūdu, Tev par to nekavējoties mūs jāinformē, un Tev būs jāiemaksā šī summa atpakaļ. Ja Tu to nedarīsi, mēs veiksim visas likumā atļautās darbības, lai atgūtu šo parādu.

  9.3. Naudas izņemšana

  Tu vari izņemt jebkuru summu, kas nepārsniedz Tava Konta “Pieejams izmaksai” sadaļā pieejamo bilanci, veicot derīgu naudas izņemšanas pieprasījumu. Naudas izmaksas pieprasījumus iespējams veikt tikai Vietnē.

  Tu vari iepazīties ar noteikumiem un informāciju par komisijas maksām (ja tādas ir) pieejamajām izmaksu metodēm šeit: Izmaksu iespējas.

  Ja vēlies izņemt visus savus līdzekļus, Tev vispirms jāatceļ visi vēl nepieņemto papildus likmju pieprasījumi.

  Tu piekrīti tam, ka Tava Konta līdzekļus var lietot tikai Vietnē esošo Spēļu spēlēšanai. Ja pieprasi naudas izmaksu, pirms esi spēlēs apgrozījis summu, kas ir vienāda vai lielāka par veiktās iemaksas summu, mēs varam par šo naudas izmaksu iekasēt komisijas maksu. Mēs varam noraidīt izmaksas pieprasījumu, ja mums ir aizdomas, ka līdzekļi tiek izņemti jebkādu krāpniecisku vai ar naudas atmazgāšanu saistītu iemeslu dēļ.

  Pirms naudas izmaksas apstiprināšanas mēs varam pieprasīt Tevi iesniegt oficiāla personas dokumenta, piemēram, pases, personas identifikācijas apliecības vai citu dokumentu apliecinātas kopijas, ko uzskatām par nepieciešamām šādos apstākļos. Tāpat mēs varam veikt arī telefonisku pārbaudi, sejas atbilstības pārbaudi vai kādu citu pārbaudi, lai pārliecinātos, ka Tu esi persona, par kuru uzdodies.

  Ja kopējā izmaksājamā summa pārsniedz €2000 (vai šīs summas ekvivalentu Konta valūtā), mēs veiksim papildus drošības pārbaudi. Mēs varam veikt šīs pārbaudes procedūras arī mazākas summas izmaksas pieprasījuma gadījumā. Ja tiek pieprasīta izmaksas veikšana uz kredītkarti, mēs varam pieprasīt šīs kredītkartes (priekšpuses un aizmugures) apliecinātu kopiju. Lūdzu, nodrošini, lai ir redzami tikai pirmie seši un pēdējie četri kartes numura cipari un lai nav redzams kartes aizmugurē esošais kartes validācijas (CVV/CVV2) kods.

  Tu vari izņemt ne vairāk kā €50 000 (vai ekvivalentu summu sava Konta valūtā) jebkurā 24 stundu periodā, ja vien mēs neesam iepriekš vienojušies par lielāku summu.

  Nauda vienmēr jāizņem, izmantojot to pašu metodi, kas izmantota, iemaksājot līdzekļus, ja vien mēs nenolemjam citādi vai arī veikt izmaksu šādā veidā nav iespējams. Ja esi iemaksājis līdzekļus, izmantojot vairākas maksājumu metodes, mēs paturam tiesības sadalīt izmaksājamos līdzekļus atbilstošās daļās izmaksām ar dažādām maksājumu metodēm, un veikt katras daļas izmaksu ar attiecīgo maksājumu metodi pēc saviem ieskatiem un saskaņā ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas noteikumiem.

  Saskaņā ar pret naudas atmazgāšanas noteikumiem mēs varam Tev pieprasīt atcelt savu naudas izmaksas pieprasījumu un/vai to pieprasīt ar citu naudas izmaksas metodi.
  Naudas izmaksas atcelšana (neatkarīgi no tā, vai to veici Tu vai mēs) nesniedz Tev tiesības uz kompensāciju, ja Tu izvēlies izmantot Kontā esošo naudu no atceltās izmaksas spēlei, pirms naudas izmaksa no konta ir pabeigta.

  9.4. Naudas atgriešana

  Ja izvēlētās maksājuma metodes nodrošinātājs pieprasa maksājuma atgriešanu, mēs:
  • varam bloķēt Tavu Kontu;
  • varam veikt jebkuru tiesisku darbību, ko mums ir tiesības veikt saskaņā ar likumu;
  • varam nosūtīt Tev naudas atgriešanas pieprasījuma paziņojumu, izmantojot Tavus reģistrēšanās laikā norādītos datus;
  • naudas atgriešanai izmantosim to pašu maksājuma metodi, ko izvēlējies līdzekļu iemaksai;

  Ja mēs nespēsim apstiprināt Tavu identitāti un līdzekļu iemaksāšanai izmantoto maksājuma metodi līdzekļu atgriešanai, tad mēs Tev nosūtīsim divus e-pasta atgādinājumus, par katru no tiem iekasējot €50 administrācijas maksu, atskaitot to no Tava Konta līdzekļiem, kas nav saistīti ar attiecīgo naudas atgriešanu.

  Maksājuma atgriešanas gadījumā Tava Konta atlikums var kļūt negatīvs.

  Konta slēgšana

  10.1. Tu vari slēgt savu Kontu jebkurā laikā, rakstot klientu atbalsta dienestam e-pastā uz: atbalsts@betsafe.lv.

  10.2. Kad slēdz savu Kontu:
  • Tev vispirms jāatceļ visi vēl neapstiprināto likmju pieprasījumi;
  • Tev jāsazinās ar klientu atbalsta dienestu un nepārprotami jālūdz slēgt Tavu Kontu;
  • Mēs Tev pārskaitīsim visus līdzekļus no Tava Konta (atskaitot līdzekļu izmaksas komisijas maksas, ja tādas ir).

  10.3. Ja Tu vēlies atgūt līdzekļus no slēgta, bloķēta vai tāda konta, kam liegta piedalīšanās spēlēs, Tev jāsazinās ar klientu atbalsta dienestu.

  10.4. Ja slēdz Kontu sakarā ar radušos azartspēļu atkarības problēmu, lūdzu, iepazīsties ar mūsu atbildīgu azartspēļu spēlēšanas noteikumiem.

  Neaktīvi konti

  11.1. Neaktīvs konts ir konts ar īstas naudas atlikumu, kurā klients nav ienācis 12 mēnešus pēc kārtas.

  11.2. Ja Tavs Konts kļūs neaktīvs, mēs sazināsimies ar Tevi pa e-pastu, lai informētu, ka iekasēsim ikmēneša administrācijas maksu €5 apmērā, ja vien Kontu neaktivizēsi, tajā ienākot.

  11.3. Ja pēc tam, kad no Tava neaktīvā Konta ir sākts iekasēt administrācijas maksu, Tu ienāksi savā Kontā, Konta neaktivitātes administrācijas maksa vairs netiks iekasēta. Pēc konta aktivizēšanas Tu vari sazināties ar klientu atbalsta dienestu un pieprasīt visas līdz šim iekasētās neaktivitātes administrācijas maksas atgriešanu savā Kontā. Neaktivitātes perioda uzskaites periods atsākas pēc Tavas pēdējās ienākšanas kontā.

  Bonusi

  12.1. Bonusu piedāvājumi ir pieejami tikai vienu reizi vienai personai, ģimenei, mājsaimniecībai, adresei, e-pasta adresei, kredītkartes numuram un/vai IP adresei.

  12.2. Saskaņotu likmju veikšana uz jebkuru Spēli (t.i. proporcionāla likmju veikšana uz dažādiem viena un tā paša notikuma pretējiem/dažādiem rezultātiem, lai nodrošinātu likmju veikšanas situāciju bez riska zaudēt) netiks ņemta vērā Bonusu noteikumu izpildīšanai. Saskaņotu likmju veikšanas piemēri ir vienlaicīga likmju veikšana uz sarkano un melno krāsu ruletē, kā arī vienlaicīga likmju veikšana uz spēlētāju un baņķieri bakarā. Atklājot, ka spēlētāji negodīgi sadarbojas, piemēram, vienam veicot likmi uz spēlētāju, kamēr otrs vienlaicīgi veic likmi uz baņķieri, šo spēlētāju konti tiks slēgti, bez iespējas tos atkal atvērt un visi tajos esošie līdzekļi tiks konfiscēti.

  12.3. Gadījumā, ja Tu atcel Bonusu, Tu zaudēsi gan Bonusu, gan visus no Bonusa gūtos laimestus.

  12.4. Mums ir tiesības liegt Bonusa izmantošanu jebkuram spēlētājam vai mainīt Bonusu (tai skaitā to atcelt), ja mēs uzskatām, ka: Bonuss tiek ļaunprātīgi izmantots (ļaunprātīga izmantošana ietver situāciju, kurā spēlētājs izmanto īpašos Bonusu piedāvājumus, nekad neriskējot pats ar saviem līdzekļiem); ar Bonusu saistītas tehniskas problēmas; kaut kādu iemeslu dēļ Bonusu nav iespējams izmantot, kā iepriekš paredzēts.

  12.5. Ja mums būs jebkādi pierādījumi, kas liecina par ļaunprātīgu Bonusu izmantošanu vai krāpniecību, mēs slēgsim Tavu Kontu un konfiscēsim tajā esošos līdzekļus.

  12.6. Neatbilstoša spēlēšana. Mēs varam jebkurā laikā nolemt pārskatīt visus ierakstus un spēļu vēsturi un/vai uzraudzīt, kā Tu esi izmantojis Bonusu vai Bonusus. Ja radušās aizdomas par Neatbilstošu spēlēšanu (kā norādīts zemāk), mēs paturam tiesības diskvalificēt Tevi no jebkādu Bonusu vai citu piedāvājumu izmantošanas un/vai konfiscēt visas naudas iemaksas un/vai laimestus, un/vai slēgt Tavu Kontu. Neatbilstoša spēlēšana tiek uzskatīta par Bonusu krāpniecību un šajā Vietnē nav atļauta. Neatbilstoša spēlēšana var ietvert (bet nav ierobežota ar) praktiski bez riska likmju veikšanu, vienādu likmju veikšanu, likmju veikšanu ar izslēgtu riska iespēju vai apdrošinātu likmju veikšanu. Šādu likmju veikšana tiek uzskatīta par Neatbilstošu spēlēšanu, kad tas tiek darīts ar nodomu, lai ļaunprātīgi izmantotu Bonusus. Vēl par Neatbilstošu spēlēšanu tiek uzskatīta, piemēram:
  • bilances palielināšana un pēc tam krasa spēlēšanas stila (likmju, spēļu veida, likmju struktūras vai cita likmju izdarīšanas modeļa) maiņa, lai izpildītu jebkurus noteikumus jebkuram bonusam;
  • jebkādu likmju veikšanas sistēmu izmantošana vai vienāda zaudējuma un laimesta likmju veikšana jebkurās spēlēs, kur rezultāts tiek noteikts pēc nejaušības principa.

  Atbildīga spēļu spēlēšana

  13.1. Azartspēļu spēlēšana var radīt atkarību. Ja Tev nepieciešama palīdzība, lai pārvarētu šādu atkarību, seko šai saitei, lai nonāktu mūsu atbildīgas azartspēļu spēlēšanas informācijas lapā. Lūdzu, vienmēr spēlē azartspēles atbildīgi.

  13.2. Ierobežojumi

  Tu vari noteikt sava Konta ierobežojumus. Šie ierobežojumi ir šādi:

  13.2.1. Neto iemaksu ierobežojums

  Tu vari ierobežot savus maksimālos zaudējumus. Šis ierobežojums automātiski bloķēs visas turpmākās iemaksas, ja norādītajā laika posmā būsi pārsniedzis iepriekš noteikto neto iemaksu ierobežojums (līdzekļu iemaksas – izmaksas).

  13.2.2. Sesijas laika ierobežojums

  Tu vari ierobežot laiku, ko Tu pavadi, spēlējot mūsu Spēles. Šis uznirstošais logs parādīsies, atgādinot par Tevis iepriekš noteikto laika ierobežojumu vienai spēles sesijai, un tas dos Tev divas izvēles – iziet no Konta vai turpināt spēlēt. Lai iestatītu šo ierobežojumu, lūdzu, sazinies ar mūsu klientu atbalsta dienestu.

  13.2.3. Likmju ierobežojums

  Tu vari ierobežot likmju veikšanai izmantojamo maksimālo summu vai veikto likmju daudzumu vienā dienā. Reģistrējot savu Kontu, Tev būs jāiestata šis ierobežojums un jāizvēlas:
  • Vai tas attieksies uz veiktās likmes apmēru (piem., €1000), vai uz veikto likmju daudzumu (piem., 500 likmes), un
  • sava izvēlētā ierobežojuma summu/daudzumu.

  Šis ierobežojums bloķēs visas likmes, kuru rezultātā šis ierobežojums tiktu pārsniegts. Pokerā katrs pārskaitījums uz pokera galdu tiek uzskatīts par vienu likmi, un gadījumā, ja Tavs iestatītais limits ir likmju summai (EUR), par kādu vari veikt likmes, likmju summai tiks ņemta vērā uz pokera galdiem pārskaitītā summa. Visām citām Spēlēm katra veiktā likme tiks ņemta vērā likmju ierobežojumam, un gadījumā, ja iestatītais ierobežojums ir likmju summa (EUR), par kādu vari veikt likmes, likmju summa tiks aprēķināta, saskaitot visu veikto likmju summas spēles laikā.

  13.2.4. Likmju ierobežojums maiņa

  Ja pārdomā, šos ierobežojumus vari mainīt sava Konta sadaļā “Mans konts” vai informējot mūs pa e-pastu. Ierobežojuma palielināšana vai atcelšana stāsies spēkā tikai septiņas (7) dienas pēc pieprasījuma iesniegšanas, bet ierobežojuma samazināšana stāsies spēkā nekavējoties.

  13.3 Pašizslēgšana

  13.3.1. Tu vari sevi pilnīgi izslēgt no jebkuru Spēļu spēlēšanas mūsu Vietnē. Lai to izdarītu, Tev jāienāk savā Kontā un jāatver sadaļa “Konta bloķēšana,” kur jānorāda laika posms, uz kuru vēlies deaktivizēt savu Kontu.

  13.3.2. Izmantojot pašizslēgšanas iespēju, nav iespējams atvērt jaunu kontu Vietnē.

  13.3.3. Šī pašizslēgšana bloķēs Tev pieeju tikai mūsu Vietnei. Lai bloķētu sev pieeju visām azartspēļu vietnēm, kas ir licencētas Latvijā, Tev jāsazinās ar IAUI.

  13.4. Citi noteikumi

  Ja mēs uzskatām, ka azartspēļu spēlēšana Tev izraisa finansiāla vai personiska rakstura grūtības, mēs drīkstam slēgt Tavu Kontu. Šādā gadījumā Tu nedrīksti atvērt jaunu Kontu. Ja Tu tā darīsi, tā būs Tevis paša atbildība, un mēs par to nevaram tikt vainoti vai būt atbildīgi.

  Neizdevušās un pārtrauktas spēles

  Mēs darām visu iespējamo, lai izvairītos no jebkādām tehniska rakstura problēmām, taču tas ne vienmēr ir iespējams. Tādēļ mums jāsniedz Tev šāda informācija:

  14.1. Mēs nevaram būt atbildīgi par piekļuves ierobežojumiem Vietnei, servera darbības pārtraukumiem, ātruma zudumiem savienojumā ar serveri vai jebkāda cita veida tehniskiem vai politiskiem traucējumiem, kas var ierobežot piekļuvi Spēlēm. Jebkāda veida kompensācijas var tikt izsniegtas tikai un vienīgi pēc mūsu ieskatiem.

  14.2. Mēs neuzņemamies atbildību par kaitējumu vai zaudējumiem, kas, kā tas var tikt uzskatīts vai apgalvots, ir radušies Vietnes dēļ vai saistībā ar Vietni vai tās saturu, tostarp, taču neaprobežojoties ar:
  • darbības vai savienojuma aizkavēšanos vai pārtraukumiem;
  • datu zudumiem vai bojājumiem;
  • sakaru vai savienojumu kļūdām;
  • jebkādu nepareizu vietnes vai satura izmantošanu;
  • jebkādām kļūdām vai zudumiem saturā.

  14.3. Kazino sistēmas kļūdas gadījumā visas likmes tiek atceltas.

  14.4. Ja Spēles darbībā notiek traucējumi sistēmas kļūdas dēļ, mēs atlīdzināsim Tev uz Spēles likto summu, ieskaitot to Tavā Kontā vai, ja Tavs konts kādu iemeslu dēļ ir slēgts, izmaksājot attiecīgo summu Tev tieši apstiprinātā veidā. Ja būsi ieguvis laimestus laikā, kad radusies tehniska kļūda ar Spēli, šie laimesti tiks izmaksāti naudas izteiksmē Tavā Kontā, vai, ja Tavs konts kādu iemeslu dēļ ir slēgts, izmaksājot attiecīgo summu Tev tieši apstiprinātā veidā.

  14.5. Mēs darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka mūsu datorsistēmas ļauj Tev piedalīties Spēlē. Ja pēc tam, kad būsi veicis likmi, Spēle tiek pārtraukta interneta savienojuma vai Tavas datorsistēmas kļūdas dēļ, Spēle tiks atjaunota tieši pirms tā brīža, kurā tā tika pārtraukta. Taču gadījumā, ja šāda Spēles atjaunošana nav iespējama, mēs:
  • pārliecināsimies, ka Spēle ir pabeigta;
  • atlīdzināsim Tev Spēlē veikto likmi, iemaksājot likmes vērtību Tavā Kontā.

  Kā iesniegt sūdzību?

  15.1. Mūsu mērķis ir nodrošināt labāko klientu pieredzi nozarē, tādēļ mēs ceram, ka Tev nebūs nekādu sūdzību. Tomēr gadījumā, ja Tev rodas kādas sūdzības, sazinies ar mums kādā no zemāk minētajiem veidiem:
  • piezvani mums pa tālruni: 8000 5352;
  • nosūti mums e-pastu uz: atbalsts@betsafe.lv;
  • sazinies ar mums Live čatā.

  15.2. Lai mēs varētu Tavu sūdzību ātri izskatīt, norādi tajā skaidri savus personas datus, kā arī visu svarīgāko informāciju saistībā ar sūdzību. Mēs darīsim visu iespējamo, lai ātri atrisinātu konkrēto jautājumu un panāktu abpusēji pieņemamu vienošanos.

  15.3. Jebkuras sūdzības saistībā ar darījumiem Tavā kontā jāiesniedz sešu mēnešu laikā pēc attiecīgā notikuma, maksājuma un/vai strīda atrisināšanas reālās vai paredzētās dienas. Pretējā gadījumā mēs sūdzību neizskatīsim. Kad būsim saņēmuši sūdzību, mēs izskatīsim jebkuras apšaubītās vai apstrīdētās darbības Tavā kontā un informēsim Tevi par rezultātu viena (1) mēneša laikā. Mūsu lēmums šajā jautājumā būs galīgs, vienkārši sakot, - kā mēs izlemsim, tā arī būs.

  15.4. Ja kaut kāda iemesla dēļ Tu nepiekrīti mūsu lēmumam Tavas sūdzības sakarā, Tu vari vērsties IAUI:
  • Adrese: Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija, Brīvības iela 33 (4.stāvs), Rīga, LV-1010, Latvija;
  • Telefona numurs: +371 67 504 955
  • E-pasta adrese: pasts@iaui.gov.lv.

  Sarunāšanās ar mums

  16.1. Kad sazinies ar mums, Tu nedrīksti lietot izteicienus:
  • kuriem ir seksuāls raksturs vai kuri ir aizvainojoši;
  • izmantot pazemojošus vārdus un/vai izteicienus, kas var kūdīt uz naidu;
  • kas ir aizvainojoši, apmelojoši vai citādi uzmācīgi, ietver draudus, rada satraukumu vai sagādā neērtības mūsu klientu atbalsta dienesta darbiniekiem.

  16.2. Mēs ierakstām vai saglabājam kopijas visai komunikācijai ar mums.

  Sarunāšanās savā starpā

  17.1. Mēs varam piedāvāt Tev čata pakalpojumu, lai Tu varētu sazināties ar citiem spēlētājiem. Savstarpēji sarunājoties, Tu nedrīksti veikt paziņojumus vai komunicēt saturu:
  • kam ir seksuāls raksturs vai kas ir ļoti aizvainojošs;
  • izmantojot pazemojošus vārdus un/vai izteicienus, kas var kūdīt uz naidu;
  • kas mudina uz nesabiedrisku uzvedību vai veicina to;
  • kas mudina uz jebkādām nelikumīgām darbībām vai veicina tās;
  • kas ir uzmācīgs, ietver draudus, rada satraukumu vai sagādā neērtības citiem spēlētājiem;
  • kas var ietekmēt citu spēlētāju rīcību, iebiedējot vai ļaunprātīgi aizskarot;
  • kas pārtrauc normālu dialoga plūsmu, ietver apgalvojumus, kas ir aizvainojoši, apmelojoši, uzmācīgi vai aizvaino Vietnes lietotājus;
  • kas reklamē, veicina vai citādi attiecas uz jebkurām citām tiešsaistes struktūrām, tostarp forumiem;
  • kas ir par Vietni vai jebkuru citu ar Vietni saistītu interneta vietni un ir nepatiesi un/vai ļaunprātīgi un/vai rada kaitējumu Vietnei.

  17.2. Tu nedrīksti nekādā veidā vienoties par sadarbību ar citiem spēlētājiem, izmantojot čatu.

  17.3. Par jebkādām aizdomīgām čata sarunām tiks ziņots IAUI. Esi apdomīgs, runājot čatā.

  17.4. Mēs pārskatām un saglabājam visas čata sarunas. Tu drīksti izmantot čatu tikai izklaides un socializēšanās nolūkos.

  17.5. Ja Tu pārkāpsi jebkuru no čata noteikumiem, mēs varam slēgt Tev pieeju čatam vai pat slēgt Tavu Kontu. Ja mēs tā darīsim, mēs izmaksāsim visus līdzekļus, kas ir Tavā Kontā un kurus Tu nevari būt mums parādā (ja tādi ir).

  17.6. Mēs neuzņemamies atbildību par jebkādu kaitējumu, kas varētu rasties čata pakalpojuma dēļ. Tu piekrīti kompensēt mums jebkādus zaudējumus, kas mums varētu rasties Tavas neatļautas, pretlikumīgas vai nepiedienīgas uzvedības dēļ, vai šo čata noteikumu pārkāpuma rezultātā.

  Privātuma politika

  Tu vari izlasīt mūsu Privātuma noteikumus šeit. Ņem vērā, ka, piekrītot Noteikumiem, Tu pilnībā piekrīti arī Privātuma noteikumiem. Tādēļ mēs lūdzam Tevi rūpīgi izlasīt arī Privātuma noteikumus.

  Tava atbildība attiecībā pret mums

  19.1. Tu apmeklē Vietni un piedalies Spēlēs pats uz savu atbildību. Mēs piedāvājam Vietni un Spēles tādas, „kādas tās ir”. Vienīgie solījumi, ko mēs sniedzam attiecībā uz Vietni, ir aprakstīti šajos noteikumos. Mēs negarantējam (vienkārši izsakoties — mēs juridiski neesam atbildīgi), ka:
  • programmatūra vai Vietne ir piemērota paredzētajam lietojumam un bez kļūdām;
  • Vietne un/vai Spēles būs pieejamas bez pārtraukumiem.

  19.2. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību, tai skaitā par tiešiem, netiešiem, īpašiem, izrietošiem, nejaušiem vai citiem zaudējumiem, izmaksām, izdevumiem vai kaitējumiem, kas radušies sakarā ar Tavu Vietnes lietojumu un līdzdalību Spēlēs.

  19.3. Līdz ar šo Tu piekrīti sniegt pilnīgu atlīdzību mums un direktoriem, darbiniekiem, partneriem un pakalpojumu sniedzējiem par visām izmaksām, izdevumiem, zaudējumiem, kaitējumu, prasījumiem un saistībām neatkarīgi no to iemesla, kas radušies Tava Vietnes lietojuma vai piedalīšanās Spēlēs dēļ (vienkārši izsakoties — Tu piekrīti kompensēt jebkādus šādus zaudējumus). Ja Tu tam nepiekrīti, neizmanto Vietni.

  Pārkāpumi, sodi un Konta slēgšana

  20.1. Ja mums ir aizdomas, ka esi pārkāpis šos Noteikumus, mēs varam atteikties atvērt, varam pārtraukt vai slēgt Tavu Kontu. Mēs arī varam ieturēt jebkuru summu, kas ir Tavā Kontā (tostarp iemaksu), un izmantot Tavā Kontā esošo naudu, lai segtu Tevis radītos zaudējumus.

  20.2. Mums ir arī tiesības iesaldēt vai slēgt Tavu Kontu vai atcelt jebkuras likmes, ja:
  • mums pastāv aizdomas, ka Tu esi iesaistīts nelikumīgās darbībās vai krāpniecībā;
  • Tu esi nonācis grūtībās ar kreditoriem vai citās grūtībās, kas ir nevēlamas mūsu darbībai.

  20.3. Mūsu lēmums ir galīgs.

  Ziņojumi par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanu

  21.1. Mums kā azartspēļu organizētājam ir jāpakļaujas Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumam un jebkuriem saistītajiem noteikumiem. Mēs pārbaudīsim visus darījumus mūsu sistēmā un ziņosim par visām aizdomīgajām aktivitātēm atbildīgajām iestādēm Latvijā.

  21.2. Ja Tu pamani kādu aizdomīgu darbību, kas saistīta ar kādu no Spēlēm Vietnē, Tev nekavējoties par to mūs jāinformē.

  21.3. Saskaņā ar Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumu un ar to saistītajiem noteikumiem mēs varam pārtraukt, bloķēt vai slēgt Tavu Kontu un aizturēt līdzekļus tajā.

  Intelektuālais īpašums

  22.1. Mēs esam „Betsafe” preču zīmes un „Betsafe” logotipa vienpersoniski īpašnieki. „Betsafe” preču zīmes un logotipa jebkāda veida neatļautas izmantošanas gadījumā var tikt uzsākta tiesvedība.

  22.2. www.Betsafe.lv ir mūsu vienotais resursu vietrādis, un šo interneta adresi (vai jebkuru citu adresi, kuras sastāvā ir “Betsafe.lv”) nedrīkst nesankcionēti izmantot nevienā citā Vietnē vai digitālā platformā bez mūsu iepriekšējas rakstiskas atļaujas. Saites uz Vietni vai jebkurām tās lapām nedrīkst būt iekļautas nevienā citā Vietnē bez mūsu iepriekšējas rakstiskas atļaujas.

  22.3. Mēs esam šajā Vietnē izmantoto tehnoloģiju, programmatūras un darbības sistēmu tiesību īpašnieki vai likumīgie licences turētāji.

  22.4. Vietnes lapu satura un struktūras autortiesības un datubāzes tiesības pieder SIA Latsson Licensing. Visas tiesības paturētas. Šīs Vietnes, tostarp visa teksta, attēlu, kodu, datņu un saišu, autortiesības pieder mums, un Vietni nedrīkst ne pilnīgi, ne daļēji kopēt, pārsūtīt vai saglabāt, ja vien nav saņemta mūsu rakstiska atļauja. Reģistrēšanās un šīs Vietnes izmantošana nepiešķir Tev nekādas tiesības uz Vietnē iekļauto intelektuālo īpašumu.

  22.5. Tu piekrīti neizmantot nekādu automātisku vai manuālu ierīci, lai sekotu mūsu tīmekļa lapai vai tās saturam. Par neatļautu lietošanu vai kopēšanu var tikt uzsākta tiesvedība.

  Nošķirtība

  Ja kāds no šo Noteikumu punktiem tiktu atzīts par nelikumīgu vai neīstenojamu, šāds punkts tiks nošķirts no šiem Noteikumiem, bet visi pārējie Noteikumu punkti paliks spēkā, un šāda nošķiršana tos neietekmēs.

  Līgums un pieņemamība

  24.1. Noteikumi ir viss līgums starp mums attiecībā uz šo Vietni, un, izņemot krāpšanas gadījumā, tas prevalē pār visu iepriekšējo mūsu savstarpējo elektronisko, mutisko un rakstisko saziņu un ierosinājumiem.

  24.2. Šo Noteikumu drukāta kopija un visi elektroniskā formātā sniegtie paziņojumi būs pieņemami kā pierādījumi tiesas vai administratīvajos procesos.

  Tiesību pēctecība

  Mēs varam piešķirt vai nodot šo līgumu citai personai. Tu nevari piešķirt vai nodot šo līgumu citai personai.

  Maksātnespēja

  Mēs glabājam visus klientu līdzekļus atsevišķā bankas kontā. Ņem vērā, ka šie līdzekļi nav aizsargāti maksātnespējas gadījumā, tādēļ, ja mūs atzīst par maksātnespējīgiem, Tu vari nesaņemt atpakaļ savus līdzekļus.

  Piemērojamie tiesību akti, jurisdikcija un valoda

  27.1. Šos Noteikumus reglamentē Latvijas normatīvie tiesību akti, un puses piekrīt tam, ka uz tām attiecas Latvijas tiesu jurisdikcija.

  27.2. Šie Noteikumi ir publicēti vairākās valodās. Mūsu attiecību tiesiskais pamats ir tikai Noteikumu versija latviešu valodā, tomēr visas versijas ataino tos pašus principus. Lai izlasītu versiju angļu valodā, spied šeit. Tulkojumi citās valodās ir veikti kā pakalpojums, un tas ir darīts godprātīgi. Ja ir kaut kāda neatbilstība starp latviešu valodas un citu valodu versijām, teksts latviešu valodā ir noteicošais.

  Kazino lojalitātes klubs

  28.1. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt kazino lojalitātes kluba Noteikumus un nosacījumus, piemēram, mainīt spēlētāja un lojalitātes punktu aprēķināšanas parametrus. Ja mums rodas aizdomas, ka esi iesaistījies nelikumīgās vai krāpnieciskās darbībās, izmantojot kazino lojalitātes klubu, vai esi pārkāpis Betsafe vispārējos Noteikumus, mēs varam pēc saviem ieskatiem iesaldēt vai slēgt Tavu Kontu un/vai saistīto kontu (piem., ielūgumu saņēmušā drauga kontu).

  28.2. Pēc Konta atvēršanas Tu automātiski kļūsti par kazino lojalitātes kluba biedru. Tu nopelnīsi spēlētāja punktus, spēlējot Spēles kazino par īstu naudu.

  28.3. Vislabākais veids, kā nopelnīt spēlētāja punktus, ir spēlēt Spēles Vietnē par īstu naudu.

  28.4. Spēlētāja punkti ir punkti, ko nopelni konkrētajā mēnesī. Nākamā mēneša pirmajā dienā spēlētāja punkti tiek pārrēķināti lojalitātes punktos un pieskaitīti Tavam esošo punktu skaitam.

  28.5. Tu vari sākt izmantot lojalitātes punktus tad, kad tie kļūst pieejami, t.i. katra mēneša pirmajā dienā. Piemēram, visi spēlētāja punkti, ko klients nopelna martā, tiek pārrēķināti lojalitātes punktos un ir pieejami 1. aprīlī.

  28.6. Tu vari apmainīt pret īstu naudu tikai lojalitātes punktus, un tikai savā Kontā. Minimālais lojalitātes punktu skaits, ko iespējams apmainīt pret īstu naudu ir simts (100).

  28.7. Lojalitātes punktus var izmantot, lai spēlētu azartspēles, apmainot pieejamos lojalitātes punktus pret naudu – 100 lojalitātes punktus vari apmainīt pret €0,2 naudas izteiksmē.

  28.8. Lojalitātes punkti ir derīgi sešus (6) mēnešus pēc dienas, kad tie kļūst pieejami. Piemēram, martā nopelnītie lojalitātes punkti ir pieejami 1. aprīlī un derīgi līdz 30. septembrim. Ja līdz tam laikam tie nav izmantoti, šie punkti vairs nav derīgi.

  28.9. Visi viena kalendārā mēneša laikā nopelnītie spēlētāja punkti noteiks Tavu lojalitātes līmeni nākamajā mēnesī.

  28.10. Jo augstāks ir Tavs lojalitātes līmenis, jo vairāk lojalitātes punktu saņemsi par azartspēļu spēlēšanu. Atsevišķi piedāvājumi var būt adresēti klientiem ar augstāku lojalitātes līmeni.

  28.11. Lojalitātes līmenis tiek noteikts katra mēneša pirmajā dienā, un tas ir spēkā līdz tā paša mēneša pēdējai dienai. Ja klients 1. aprīlī sasniedz sudraba lojalitātes līmeni, pamatojoties uz saviem spēles rezultātiem martā, klients paliek šajā līmenī līdz aprīļa pēdējai dienai.

  28.12. Spēlētāja un lojalitātes punkti ir personīgi, un tos nevar nodot citai personai.

  28.13. Spēlētāja punktu skaits tiek atjaunots ik pēc 24 stundām.

  28.14. Visa nepieciešamā informācija par pieejamo spēlētāja un lojalitātes punktu skaitu ir redzama šeit: „Mans konts” – „Kazino lojalitātes klubs” – „Lojalitātes statuss”.

  28.15. Praktisku apsvērumu dēļ visi punkti ir noapaļoti līdz tuvākajam decimālskaitlim. Sākotnējā aprēķina pamatā vienmēr ir divi decimālskaitļi, kas nozīmē, ka maksājumi un līmeņi pamatojas uz divu decimālskaitļu aprēķinu.

  Pielikums

  Noteikumi, kas attiecas uz konkrētām spēlēm

  Šajā sadaļā iekļautie noteikumi attiecas uz specifiskām Spēlēm. Mēs dažkārt lietojam citu uzņēmumu nodrošinātās Spēles, un šie uzņēmumi lūdz mūs iekļaut šos noteikumus mūsu Noteikumos. Pastāv daži noteikumi, kas attiecas tikai uz konkrēto spēli, tādēļ Tev šie noteikumi būs jāzina tikai tad, ja spēlē šo Spēli. Visi šie noteikumi ir ielikti šajā sadaļā. Spēlējot jebkuru no Spēlēm, Tu piekrīti šo Spēļu noteikumiem.

  1.1. Kazino spēles

  Jebkāda spēlēšana (gan par īstu naudu, gan izmēģinājuma spēles) Universal Monsters spēļu automātos (piem., Frankenstein un Scarface) ir aizliegta tajās teritorijās, kas nav šeit uzskaitītas, kā arī tiks atceltas visas darbības, kas attiecas uz šādām neatļautām spēlēm: Albānija, Andora, Apvienotā Karaliste, Armēnija, Austrija, Azerbaidžāna, Baltkrievija, Beļģija, Bosnija un Hercegovina, Brazīlija, Bulgārija, Dānija, Grieķija, Gruzija, Horvātija, Igaunija, Itālija, Islande, Izraēla, Īrija, Kipra, Krievija, Latvija, Lihtenšteina, Lietuva, Luksemburga, Maķedonija, Malta, Melnkalne, Moldova, Monako, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Sanmarīno, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Šveice, Turcija, Ungārija, Ukraina, Vācija un Zviedrija. No šo atļauto teritoriju saraksta ir īpaši izslēgtas Amerikas Savienotās Valstis, to atkarīgās teritorijas, militārās bāzes, teritorijas un īpašumi.

  Lasi pilnus kazino lietošanas noteikumus un nosacījumus šeit.

  1.2 Pokera noteikumi

  Microgaming pokeru piedāvā uzņēmums SIA Latsson Licensing. Microgaming tiešsaistes pokera tīklu nodrošina Prima Poker Ltd. Spēlētāji no zemāk norādītajām valstīm nedrīkst spēlēt pokeru Microgaming tīklā platformas ierobežojumu dēļ: Austrālija, Dānija, Itālija, Francija, Spānija, Turcija, Honkonga, Amerikas Savienotās Valstis un citas ASV teritorijas, Afganistāna, Etiopija, Irāna, Irāka, Jordānija, Kuveita, Pakistāna, Sīrija un Jemena.

  a. Aizliegtais Pokera konta lietojums

  I. Aizliegta robotu / mākslīgā intelekta izmantošana

  Spēlējot pokeru Vietnē, Tu nedrīksti izmantot nekādu robotu programmatūru vai mākslīgo intelektu, neatkarīgi no tā, vai tas ir komerciāli iegūts vai paša radīts. Roboti ir datorprogrammas vai citas ierīces, kas iesaistās spēles programmatūrā, lai spēlētu pokeru tikai ar nelielu vai pat bez nekādas cilvēka līdzdalības. Roboti var izmantot noteikumus vai mākslīgo intelektu, lai spēles laikā pieņemtu lēmumus. Mēs aktīvi meklēsim šādu programmatūru spēlētāja ierīcē, ja spēlētājs būs mums to atļāvis. Atļaujas sniegšana arī norādīs, ka spēlētājs netraucēs atklāšanas mehānismu izmantošanu. Šis noteikumu punkts ir spēkā neatkarīgi no tā, vai robots tiek faktiski izmantots kopā ar Spēlēm, vai kā citādi.

  II. Aizliegta aizliegto programmatūru izmantošana

  Aizliegti ir arī citi programmatūras veidi. Tie ietver, taču neaprobežojas ar programmām, kas:
  • sniedz Tev jebkāda veida netaisnīgas priekšrocības;
  • dalās informācijā par aizklātajām spēlētāja kārtīm vai palīdz panākt slepenu vienošanu vai citādi krāpties;
  • izmanto partiju vai spēlētāju profilu datubāzi, ko spēlētāji koplieto;
  • samazina vai pilnīgi likvidē cilvēka pieņemto lēmumu nepieciešamību (piemēram, rīki, kas automātiski atmet specifiskas sākuma kombinācijas kārtis);
  • ir paredzētas, lai jebkādu personīgu vai komerciālu iemeslu dēļ veiktu datizraci (t.i., apkopotu spēles klientā pieejamo informāciju par partijām vai spēlētāju profiliem, iegūstot informāciju, kas ir plašāka par to, ko var iegūt pats spēlētājs spēles laikā). Tas attiecas arī uz visiem datiem, kas iegūti datizraces rezultātā, neatkarīgi no tā, vai tos ir ieguvuši paši spēlētāji vai kāds cits. Tu arī nedrīksti dalīties likumīgi iegūtos datos ar citiem spēlētājiem;
  • sniedz ieteikumus reāllaikā, norādot, kā jārīkojas spēles laikā (tas attiecas arī uz ICM analīzes rīkiem);
  • cenšas bloķēt kādu no mūsu krāpšanas un blēdīšanās atklāšanas mehānismiem.

  III.
  Aizliegtas slepenas vienošanās

  Spēlētājiem ir aizliegts darboties komandā ar iepriekšēju vienošanos vai bez tās, lai faktiski vai potenciāli kaitētu citiem spēles spēlētājiem. Tev:
  • vienmēr jāspēlē savās paša labākajās interesēs;
  • Tu nedrīksti sadarboties ar citu spēlētāju, lai gūtu priekšrocības;
  • Tu nedrīksti būt pielaidīgs pret draugiem, t.i., Tev jāspēlē pret draugiem, izmantojot tādu pašu tehniku/taktiku, kādu lieto, spēlējot ar personām, kuras nepazīsti;
  • Tu nedrīksti apzināti pazaudēt spēlē žetonus, t.i., Tu nedrīksti apzināti zaudēt partijā vai manipulēt spēles gaitu ar nolūku nodot līdzekļus citam spēlētājam;
  • Tu nedrīksti dalīties informācijā par kārtīm ar citu spēlētāju;
  • Tu nedrīksti spēlēt vienā un tajā pašā skaidras naudas spēlē vai Sit ‘n’ Go turnīrā ar spēlētājiem, ar kuriem Tev ir saistītas finanšu intereses, t.i., Tu nedrīksti spēlēt vienā un tajā pašā spēlē ar personu, uz kuru esi izdarījis likmes vai ar kuru esi apmainījies, dalījies ar ienākumiem vai noslēdzis vienošanos par līdzekļu sadalīšanu;
  • Tu nedrīksti mudināt citus spēlētājus noslēgt slepenas vienošanās.

  IV.
  Aizliegta kontu koplietošana

  Spēlētāji nekādā gadījumā nedrīkst koplietot savu kontu ar citu personu, jo tas tiks uzskatīts par „Ļaunprātīgu vairāku kontu izmantošanu”. Tādēļ visiem spēlētājiem ir aizliegts gūt priekšrocības, koplietojot kontus, lai maskētu savu spēles stilu, vai turnīra vidū ļaujot turpināt savā vietā spēlēt kādam citam spēlētājam. Tādējādi spēlētājs drīkst izmantot tikai pats savu kontu, viņam jātur noslēpumā sava konta informācija (segvārds, parole un cita informācija, kas lietojama piekļuvei spēlētāja kontam) un viņš nedrīkst tos izpaust nevienai citai personai.

  V. Aizliegta organizēta komercdarbība

  Spēlētājiem ir stingri aizliegts spēlēt pokeru darba devēja vārdā, iespējams, ar darba devēja finansējumu, vai spēlēt saskaņā ar darba devēja norādītu stratēģiju. Šāda organizēta komercdarbība tiek uzskatīta par strādājošo ekspluatāciju, nodarbinot „cilvēkus - robotus”, un tā ir aizliegta līdzīgu iemeslu dēļ.

  VI. Aizliegta neparedzētu priekšrocību/informācijas izmantošana

  Stingri aizliegti visi mēģinājumi gūt netaisnīgas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem spēlētajiem, neatkarīgi no tā, vai noteikumos šie mēģinājumi ir vai nav īpaši norādīti un aizliegti. Aizliegtas visas darbības, kuru mērķis ir nodrošināt spēlētājam netaisnīgas priekšrocības, taču kuras var būt atļautas, sašaurināti interpretējot noteikumus, pateicoties to nepilnībām vai neparedzētām programmatūras īpašībām.

  VII. Aizliegta spēlēšana personām, kam ir problemātiska aizraušanās ar azartspēlēm

  Personām, kam ir problemātiska aizraušanās ar azartspēlēm, nekādā gadījumā nav atļauts atvērt kontu vai spēlēt. Ja spēlētājs atklāj, ka viņam ir problemātiska aizraušanās ar azartspēlēm, viņam par to mūs jāinformē un nekavējoties jāpārtrauc spēlēt.

  VIII. Spēlētāja konts var tikt bloķēts/slēgts bez iepriekšēja paziņojuma

  Mums ir tiesības pēc saviem ieskatiem un bez iepriekšēja paziņojuma bloķēt un/vai pastāvīgi slēgt spēlētāja kontu. Tas tiek darīts, lai novērstu noziedzīgā ceļā iegūtu līdzekļu izņemšanu, veiktu izmeklēšanu un jebkuru citu par svarīgu uzskatāmu iemeslu dēļ.

  IX. Spēlētāja kontā esošos līdzekļus var konfiscēt

  Pokera noteikumu vai Noteikumu pārkāpšanas gadījumā mēs paturam tiesības konfiscēt visus spēlētāja kontā esošos līdzekļus, tostarp iemaksāto paša naudu, un atcelt jau uzsāktās naudas izmaksas procedūras. Tas ietver, bet neaprobežojas ar līdzekļu ieguvi krāpniecības ceļā, blēdīšanos un neētisku spēli.

  Lasi pilnus Microgaming pokera lietošanas noteikumus un nosacījumus šeit.

  1.3 Sporta likmes

  Lasi pilnus sporta likmju lietošanas noteikumus un nosacījumus.  Noteikumi, versija 1.0. (29.04.2016.)