Likmes kartīte
Aktīvās likmes
Vienkāršā
Kombinētā
Sistēmas

Lai veiktu likmi, Tavā likmju kartiņā jābūt vismaz vienam koeficientam

 Pilna likmju vēsture Iestatījumi
NHL
+1
NHL
Nashville Predators
San Jose Sharks
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
1.98
4.20
3.20
+1
NHL
San Jose Sharks
Nashville Predators
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
3.20
4.20
1.98
+1
NHL
New York Rangers
Tampa Bay Lightning
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
2.39
4.15
2.50
+1
NHL
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
2.45
4.05
2.45
+1
NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
1.68
4.45
4.25
+1
NHL
Montréal Canadiens
Toronto Maple Leafs
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
3.50
4.45
1.84

Vispopulārākais

Live & drīzumā10Uzvarētājs135
Izvēlieties likmes veidu
Piektdiena  7 Oktobris 1
Hokejs / NHL
Nashville Predators
San Jose Sharks
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
1.98
4.20
3.20
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.60
2.40
Nav pieejams
Nav pieejams
Sestdiena  8 Oktobris 1
Hokejs / NHL
San Jose Sharks
Nashville Predators
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
3.20
4.20
1.98
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
2.40
1.60
Nav pieejams
Nav pieejams
Otrdiena  11 Oktobris 1
Hokejs / NHL
New York Rangers
Tampa Bay Lightning
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
2.39
4.15
2.50
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.88
1.95
Nav pieejams
Nav pieejams
Trešdiena  12 Oktobris 4
Hokejs / NHL
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
2.45
4.05
2.45
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.92
1.92
Nav pieejams
Nav pieejams
Hokejs / NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
1.68
4.45
4.25
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.44
2.85
Nav pieejams
Nav pieejams
Hokejs / NHL
Montréal Canadiens
Toronto Maple Leafs
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
3.50
4.45
1.84
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
2.65
1.50
Nav pieejams
Nav pieejams
Hokejs / NHL
Washington Capitals
Boston Bruins
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
2.34
4.15
2.55
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.85
2.00
Nav pieejams
Nav pieejams
Ceturtdiena  13 Oktobris 3
Hokejs / NHL
Colorado Avalanche
Chicago Blackhawks
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
1.46
5.40
5.45
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.27
3.90
Nav pieejams
Nav pieejams
Hokejs / NHL
Anaheim Ducks
Seattle Kraken
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
2.28
4.15
2.65
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.75
2.13
Nav pieejams
Nav pieejams
Hokejs / NHL
Edmonton Oilers
Vancouver Canucks
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
1.98
4.20
3.20
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.60
2.40
Nav pieejams
Nav pieejams
Spēles rezultātam un citiem datiem (piem. vārtu guvējiem) uz tablo ir tikai informatīva nozīme. Mēs negarantējam šīs informācijas pareizību
Carolina Hurricanes-Columbus Blue Jackets
Hokejs / NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Pēdējās Spēles
z
z
u
z
z
Carolina Hurricanes
šodien
u
z
z
u
z
Columbus Blue Jackets
Pēdējās savstarpējās spēles
41
Carolina HurricanesNeizšķirtiColumbus Blue Jackets
Carolina Hurricanes40Columbus Blue Jackets
2022. gada 26. febr. NHL
Carolina Hurricanes06Columbus Blue Jackets
2022. gada 14. janv. NHL
Columbus Blue Jackets47Carolina Hurricanes
2022. gada 1. janv. NHL
Columbus Blue Jackets15Carolina Hurricanes
2021. gada 23. okt. NHL
Carolina Hurricanes21Columbus Blue Jackets
2021. gada 1. maijs NHL
Pēdējās Spēles
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Carolina Hurricanes
2
New York Rangers
6
2022. gada 31. maijs NHL - Playoff
New York Rangers
5
Carolina Hurricanes
2
2022. gada 29. maijs NHL - Playoff
Carolina Hurricanes
3
New York Rangers
1
2022. gada 26. maijs NHL - Playoff
New York Rangers
4
Carolina Hurricanes
1
2022. gada 24. maijs NHL - Playoff
New York Rangers
3
Carolina Hurricanes
1
2022. gada 22. maijs NHL - Playoff
Columbus Blue Jackets
5
Pittsburgh Penguins
1
2022. gada 25. sept. NHL Pre-Sezona
Pittsburgh Penguins
3
Columbus Blue Jackets
2
2022. gada 25. sept. NHL Pre-Sezona
Pittsburgh Penguins
5
Columbus Blue Jackets
3
2022. gada 29. apr. NHL
Columbus Blue Jackets
5
Tampa Bay Lightning
2
2022. gada 28. apr. NHL
Tampa Bay Lightning
4
Columbus Blue Jackets
1
2022. gada 26. apr. NHL
Atlantic
#KomandasSUNZGVZVVSP
1Florida Panthers825862434024694122
2Toronto Maple Leafs825472831525362115
3Tampa Bay Lightning825183128723354110
4Boston Bruins825153125522035107
5Buffalo Sabres82321150232290-5875
6Detroit Red Wings82321050230312-8274
7Ottawa Senators8233749227266-3973
8Montreal Canadiens82221160221319-9855
Saīsinājumu skaidrojums
SSpēļu skaitsGVGūtie vārti
UUzvarasZVZaudētie vārti
NNeizšķirtiVSVārtu Starpība
ZZaudējumiPPunkti
Central
#KomandasSUNZGVZVVSP
1Colorado Avalanche825672631223478119
2Minnesota Wild825372931025357113
3St. Louis Blues8249113331124269109
4Dallas Stars8246636238246-898
5Nashville Predators82457372662521497
6Winnipeg Jets82391143252257-589
7Chicago Blackhawks82281254219291-7268
8Arizona Coyotes8225757207313-10657
Saīsinājumu skaidrojums
SSpēļu skaitsGVGūtie vārti
UUzvarasZVZaudētie vārti
NNeizšķirtiVSVārtu Starpība
ZZaudējumiPPunkti
Metropolitan
#KomandasSUNZGVZVVSP
1Carolina Hurricanes825482827820276116
2New York Rangers825263025420747110
3Pittsburgh Penguins8246113627222943103
4Washington Capitals8244123827524530100
5New York Islanders82371045231237-684
6Columbus Blue Jackets8237745262300-3881
7New Jersey Devils8227955248307-5963
8Philadelphia Flyers82251157211298-8761
Saīsinājumu skaidrojums
SSpēļu skaitsGVGūtie vārti
UUzvarasZVZaudētie vārti
NNeizšķirtiVSVārtu Starpība
ZZaudējumiPPunkti
Pacific
#KomandasSUNZGVZVVSP
1Calgary Flames8250113229320885111
2Edmonton Oilers824963329025238104
3Los Angeles Kings82441138239236399
4Vegas Golden Knights82438392662481894
5Vancouver Canucks824012422492361392
6San Jose Sharks82321350214264-5077
7Anaheim Ducks82311451232271-3976
8Seattle Kraken8227655216285-6960
Saīsinājumu skaidrojums
SSpēļu skaitsGVGūtie vārti
UUzvarasZVZaudētie vārti
NNeizšķirtiVSVārtu Starpība
ZZaudējumiPPunkti
0
Visi
Populāri
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
1.68
4.45
4.25
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.44
2.85
Spēles rezultātam un citiem datiem (piem. vārtu guvējiem) uz tablo ir tikai informatīva nozīme. Mēs negarantējam šīs informācijas pareizību