Likmes kartīte
Aktīvās likmes
Vienkāršā
Kombinētā
Sistēmas

Lai veiktu likmi, Tavā likmju kartiņā jābūt vismaz vienam koeficientam

 Pilna likmju vēsture Iestatījumi
NHL
+1
NHL
Nashville Predators
San Jose Sharks
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
1.98
4.20
3.20
+1
NHL
San Jose Sharks
Nashville Predators
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
3.20
4.20
1.98
+1
NHL
New York Rangers
Tampa Bay Lightning
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
2.39
4.15
2.50
+1
NHL
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
2.45
4.05
2.45
+1
NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
1.68
4.45
4.25
+1
NHL
Montréal Canadiens
Toronto Maple Leafs
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
3.50
4.45
1.84

Vispopulārākais

Live & drīzumā10Uzvarētājs135
Izvēlieties likmes veidu
Piektdiena  7 Oktobris 1
Hokejs / NHL
Nashville Predators
San Jose Sharks
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
1.98
4.20
3.20
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.60
2.40
Nav pieejams
Nav pieejams
Sestdiena  8 Oktobris 1
Hokejs / NHL
San Jose Sharks
Nashville Predators
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
3.20
4.20
1.98
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
2.40
1.60
Nav pieejams
Nav pieejams
Otrdiena  11 Oktobris 1
Hokejs / NHL
New York Rangers
Tampa Bay Lightning
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
2.39
4.15
2.50
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.88
1.95
Nav pieejams
Nav pieejams
Trešdiena  12 Oktobris 4
Hokejs / NHL
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
2.45
4.05
2.45
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.92
1.92
Nav pieejams
Nav pieejams
Hokejs / NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
1.68
4.45
4.25
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.44
2.85
Nav pieejams
Nav pieejams
Hokejs / NHL
Montréal Canadiens
Toronto Maple Leafs
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
3.50
4.45
1.84
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
2.65
1.50
Nav pieejams
Nav pieejams
Hokejs / NHL
Washington Capitals
Boston Bruins
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
2.34
4.15
2.55
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.85
2.00
Nav pieejams
Nav pieejams
Ceturtdiena  13 Oktobris 3
Spēles rezultātam un citiem datiem (piem. vārtu guvējiem) uz tablo ir tikai informatīva nozīme. Mēs negarantējam šīs informācijas pareizību
Los Angeles Kings-Vegas Golden Knights
Hokejs / NHL
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Pēdējās Spēles
z
z
z
u
z
Los Angeles Kings
šodien
u
z
z
u
z
Vegas Golden Knights
Pēdējās savstarpējās spēles
32
Los Angeles KingsNeizšķirtiVegas Golden Knights
Vegas Golden Knights12Los Angeles Kings
2022. gada 27. sept. NHL Pre-Sezona
Vegas Golden Knights51Los Angeles Kings
2022. gada 19. marts NHL
Vegas Golden Knights34Los Angeles Kings
2022. gada 19. febr. NHL
Los Angeles Kings36Vegas Golden Knights
2021. gada 29. dec. NHL
Los Angeles Kings62Vegas Golden Knights
2021. gada 15. okt. NHL
Pēdējās Spēles
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Los Angeles Kings
1
San Jose Sharks
3
2022. gada 29. sept. NHL Pre-Sezona
Vegas Golden Knights
1
Los Angeles Kings
2
2022. gada 27. sept. NHL Pre-Sezona
San Jose Sharks
3
Los Angeles Kings
2
2022. gada 25. sept. NHL Pre-Sezona
Edmonton Oilers
2
Los Angeles Kings
0
2022. gada 15. maijs NHL - Playoff
Los Angeles Kings
2
Edmonton Oilers
4
2022. gada 13. maijs NHL - Playoff
Vegas Golden Knights
7
Colorado Avalanche
1
2022. gada 29. sept. NHL Pre-Sezona
Vegas Golden Knights
1
Los Angeles Kings
2
2022. gada 27. sept. NHL Pre-Sezona
Colorado Avalanche
3
Vegas Golden Knights
1
2022. gada 26. sept. NHL Pre-Sezona
St. Louis Blues
4
Vegas Golden Knights
7
2022. gada 30. apr. NHL
Chicago Blackhawks
4
Vegas Golden Knights
3
2022. gada 28. apr. NHL
Atlantic
#KomandasSUNZGVZVVSP
1Florida Panthers825862434024694122
2Toronto Maple Leafs825472831525362115
3Tampa Bay Lightning825183128723354110
4Boston Bruins825153125522035107
5Buffalo Sabres82321150232290-5875
6Detroit Red Wings82321050230312-8274
7Ottawa Senators8233749227266-3973
8Montreal Canadiens82221160221319-9855
Saīsinājumu skaidrojums
SSpēļu skaitsGVGūtie vārti
UUzvarasZVZaudētie vārti
NNeizšķirtiVSVārtu Starpība
ZZaudējumiPPunkti
Central
#KomandasSUNZGVZVVSP
1Colorado Avalanche825672631223478119
2Minnesota Wild825372931025357113
3St. Louis Blues8249113331124269109
4Dallas Stars8246636238246-898
5Nashville Predators82457372662521497
6Winnipeg Jets82391143252257-589
7Chicago Blackhawks82281254219291-7268
8Arizona Coyotes8225757207313-10657
Saīsinājumu skaidrojums
SSpēļu skaitsGVGūtie vārti
UUzvarasZVZaudētie vārti
NNeizšķirtiVSVārtu Starpība
ZZaudējumiPPunkti
Metropolitan
#KomandasSUNZGVZVVSP
1Carolina Hurricanes825482827820276116
2New York Rangers825263025420747110
3Pittsburgh Penguins8246113627222943103
4Washington Capitals8244123827524530100
5New York Islanders82371045231237-684
6Columbus Blue Jackets8237745262300-3881
7New Jersey Devils8227955248307-5963
8Philadelphia Flyers82251157211298-8761
Saīsinājumu skaidrojums
SSpēļu skaitsGVGūtie vārti
UUzvarasZVZaudētie vārti
NNeizšķirtiVSVārtu Starpība
ZZaudējumiPPunkti
Pacific
#KomandasSUNZGVZVVSP
1Calgary Flames8250113229320885111
2Edmonton Oilers824963329025238104
3Los Angeles Kings82441138239236399
4Vegas Golden Knights82438392662481894
5Vancouver Canucks824012422492361392
6San Jose Sharks82321350214264-5077
7Anaheim Ducks82311451232271-3976
8Seattle Kraken8227655216285-6960
Saīsinājumu skaidrojums
SSpēļu skaitsGVGūtie vārti
UUzvarasZVZaudētie vārti
NNeizšķirtiVSVārtu Starpība
ZZaudējumiPPunkti
0
Visi
Populāri
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
2.45
4.05
2.45
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.92
1.92
Spēles rezultātam un citiem datiem (piem. vārtu guvējiem) uz tablo ir tikai informatīva nozīme. Mēs negarantējam šīs informācijas pareizību