Likmes kartīte
Aktīvās likmes
Vienkāršā
Kombinētā
Sistēmas

Lai veiktu likmi, Tavā likmju kartiņā jābūt vismaz vienam koeficientam

 Pilna likmju vēsture Iestatījumi
NHL
+1
NHL
Nashville Predators
San Jose Sharks
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
1.98
4.20
3.20
+1
NHL
San Jose Sharks
Nashville Predators
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
3.20
4.20
1.98
+1
NHL
New York Rangers
Tampa Bay Lightning
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
2.39
4.15
2.50
+1
NHL
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
2.45
4.05
2.45
+1
NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
1.68
4.45
4.25
+1
NHL
Montréal Canadiens
Toronto Maple Leafs
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
3.50
4.45
1.84

Vispopulārākais

Live & drīzumā10Uzvarētājs135
Izvēlieties likmes veidu
Piektdiena  7 Oktobris 1
Hokejs / NHL
Nashville Predators
San Jose Sharks
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
1.98
4.20
3.20
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.60
2.40
Nav pieejams
Nav pieejams
Sestdiena  8 Oktobris 1
Hokejs / NHL
San Jose Sharks
Nashville Predators
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
3.20
4.20
1.98
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
2.40
1.60
Nav pieejams
Nav pieejams
Otrdiena  11 Oktobris 1
Hokejs / NHL
New York Rangers
Tampa Bay Lightning
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
2.39
4.15
2.50
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.88
1.95
Nav pieejams
Nav pieejams
Trešdiena  12 Oktobris 4
Hokejs / NHL
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
2.45
4.05
2.45
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.92
1.92
Nav pieejams
Nav pieejams
Hokejs / NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
1.68
4.45
4.25
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.44
2.85
Nav pieejams
Nav pieejams
Hokejs / NHL
Montréal Canadiens
Toronto Maple Leafs
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
3.50
4.45
1.84
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
2.65
1.50
Nav pieejams
Nav pieejams
Hokejs / NHL
Washington Capitals
Boston Bruins
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
2.34
4.15
2.55
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.85
2.00
Nav pieejams
Nav pieejams
Ceturtdiena  13 Oktobris 3
Spēles rezultātam un citiem datiem (piem. vārtu guvējiem) uz tablo ir tikai informatīva nozīme. Mēs negarantējam šīs informācijas pareizību
Washington Capitals-Boston Bruins
Hokejs / NHL
Washington Capitals
Boston Bruins
Pēdējās Spēles
u
z
z
z
z
Washington Capitals
šodien
z
z
u
z
u
Boston Bruins
Pēdējās savstarpējās spēles
23
Washington CapitalsNeizšķirtiBoston Bruins
Washington Capitals42Boston Bruins
2022. gada 10. apr. NHL
Boston Bruins43Washington Capitals
2022. gada 21. janv. NHL
Washington Capitals37Boston Bruins
2022. gada 11. janv. NHL
Boston Bruins34Washington Capitals
2021. gada 6. okt. NHL Pre-Sezona
Washington Capitals23Boston Bruins
2021. gada 26. sept. NHL Pre-Sezona
Pēdējās Spēles
Washington Capitals
Boston Bruins
Washington Capitals
3
Buffalo Sabres
4
2022. gada 25. sept. NHL Pre-Sezona
Washington Capitals
3
Florida Panthers
4
2022. gada 13. maijs NHL - Playoff
Florida Panthers
5
Washington Capitals
3
2022. gada 11. maijs NHL - Playoff
Washington Capitals
2
Florida Panthers
3
2022. gada 9. maijs NHL - Playoff
Washington Capitals
6
Florida Panthers
1
2022. gada 7. maijs NHL - Playoff
Philadelphia Flyers
2
Boston Bruins
1
2022. gada 24. sept. NHL Pre-Sezona
Carolina Hurricanes
3
Boston Bruins
2
2022. gada 14. maijs NHL - Playoff
Boston Bruins
5
Carolina Hurricanes
2
2022. gada 12. maijs NHL - Playoff
Carolina Hurricanes
5
Boston Bruins
1
2022. gada 10. maijs NHL - Playoff
Boston Bruins
5
Carolina Hurricanes
2
2022. gada 8. maijs NHL - Playoff
Atlantic
#KomandasSUNZGVZVVSP
1Florida Panthers825862434024694122
2Toronto Maple Leafs825472831525362115
3Tampa Bay Lightning825183128723354110
4Boston Bruins825153125522035107
5Buffalo Sabres82321150232290-5875
6Detroit Red Wings82321050230312-8274
7Ottawa Senators8233749227266-3973
8Montreal Canadiens82221160221319-9855
Saīsinājumu skaidrojums
SSpēļu skaitsGVGūtie vārti
UUzvarasZVZaudētie vārti
NNeizšķirtiVSVārtu Starpība
ZZaudējumiPPunkti
Central
#KomandasSUNZGVZVVSP
1Colorado Avalanche825672631223478119
2Minnesota Wild825372931025357113
3St. Louis Blues8249113331124269109
4Dallas Stars8246636238246-898
5Nashville Predators82457372662521497
6Winnipeg Jets82391143252257-589
7Chicago Blackhawks82281254219291-7268
8Arizona Coyotes8225757207313-10657
Saīsinājumu skaidrojums
SSpēļu skaitsGVGūtie vārti
UUzvarasZVZaudētie vārti
NNeizšķirtiVSVārtu Starpība
ZZaudējumiPPunkti
Metropolitan
#KomandasSUNZGVZVVSP
1Carolina Hurricanes825482827820276116
2New York Rangers825263025420747110
3Pittsburgh Penguins8246113627222943103
4Washington Capitals8244123827524530100
5New York Islanders82371045231237-684
6Columbus Blue Jackets8237745262300-3881
7New Jersey Devils8227955248307-5963
8Philadelphia Flyers82251157211298-8761
Saīsinājumu skaidrojums
SSpēļu skaitsGVGūtie vārti
UUzvarasZVZaudētie vārti
NNeizšķirtiVSVārtu Starpība
ZZaudējumiPPunkti
Pacific
#KomandasSUNZGVZVVSP
1Calgary Flames8250113229320885111
2Edmonton Oilers824963329025238104
3Los Angeles Kings82441138239236399
4Vegas Golden Knights82438392662481894
5Vancouver Canucks824012422492361392
6San Jose Sharks82321350214264-5077
7Anaheim Ducks82311451232271-3976
8Seattle Kraken8227655216285-6960
Saīsinājumu skaidrojums
SSpēļu skaitsGVGūtie vārti
UUzvarasZVZaudētie vārti
NNeizšķirtiVSVārtu Starpība
ZZaudējumiPPunkti
0
Visi
Populāri
Mača uzvarētājs (pamatlaiks)
Cashout
2.34
4.15
2.55
Mača uzvarētājs (iesk. papildlaiku un PM)
Cashout
1.85
2.00
Spēles rezultātam un citiem datiem (piem. vārtu guvējiem) uz tablo ir tikai informatīva nozīme. Mēs negarantējam šīs informācijas pareizību