Mercy of the Gods (NetEnt) online spēļu automāta apskats

NetEnt piedāvā savu jaunāko spēli – pārdomāti izstrādātu Senās Ēģiptes tematikas spēļu automātu Mercy of the Gods. Lai gan tas nav nekad iepriekš nedzirdēts iespaidīgs stāsts, pazīstot NetEnt, mēs varam būt droši, ka viņi neliks vilties un piedāvās daudz aizraujošu spēles elementu. Šķiet, visinteresantākās šajā spēlē ir dažādās funkcijas.

Mercy of the Gods spēļu automātā ir pieci ruļļi un 20 aktīvās līnijas, kā arī Gift of Life atkārtoti griezieni, Wild simboli, bezmaksas griezieni un Gift of Wealth bonuss, pateicoties kuram, Tu vari laimēt progresīvo džekpotu. Spēles regulārie laimesti var sasniegt likmes reizinājumu ar 1600 vai €160 000.

Likmju veikšana un balvas

Spēlē tiek piedāvāts bieži sastopams likmju diapazons, kas tai piešķir jau ierastu struktūru. Lai iegrieztu ruļļus, Tev ir jāiztērē minimums €0,20, un apmaiņā par to Tu saņemsi 20 aktīvas līnijas. Izbaudi asākas emocijas, palielinot likmes līdz pat €200, par to saņemot tik pat daudz aktīvo līniju, bet uz katras no tām tagad būs likti €10.

Tā kā spēles maksimālais laimests vienā griezienā ir likmes reizinājums ar 1600, Tev ir iespēja laimēt līdz pat €160 000! Bet tas vēl nav viss – gūstot labus rezultātus Gift of Wealth bonusā, Tu vari laimēt arī progresīvo džekpotu!

Mercy of the Gods spēļu automāta funkcijas

Mercy of the Gods pieejamās funkcijas garantē aizraujošu spēles gaitu, jo īpaši tāpēc, ka tās ir tik dažādas.

Sāksim ar ierasto, jebkurā citā spēļu automātā esošo Wild simbolu, jo šī, visticamāk, ir funkcija, ar kuru Tu saskaries visbiežāk. Uz ruļļiem uzgrieztos Wild simbolus Tu vari izmantot, lai aizstātu tā saucamos regulāros simbolus, bet to esamība neietekmē funkciju aktivizēšanu.

Ja uz ruļļiem nolaidīsies 1+ Wild simboli, tie aktivizēs arī Gift of Life atkārtoto griezienu funkciju. Katra atkārtotā grieziena laikā Wild simbols pavirzās uz leju, līdz tas atstāj ruļļus pa apakšējo pozīciju. Papildus Wild simboli Tev piešķirs papildus atkārtotos griezienus.

Ja atkārtoto griezienu laikā aiz Wild simbola parādās vēl viens Wild simbols, tie izplešas un noklāj rulli, īstenojot Gift of Double Wilds funkciju. Šajā gadījumā katrā atkārtotajā griezienā uz leju par vienu pozīciju pavirzīsies viss Wild simbolu rullis.

Ja uz ruļļiem nolaidīsies vismaz trīs Hora acs simboli, Tu iegūsi bezmaksas griezienus. Piešķirti tiek līdz pat 12 bezmaksas griezieni, kuros figurē arī pārklājošie Wild simboli.

Spēlē ir arī Gift of Wealth džekpots, kuru Tu vari aktivizēt, sakrājot tā simbolus. Tas Tev dos iespēju laimēt progresīvo džekpotu.

Tematika un dizains

Mercy of the Gods tematika var nebūt pati intriģējošākā, bet NetEnt ir pazīstams ar savu spēju izveidot iespaidīgu dizainu. Viņiem tas ir izdevies arī šajā spēlē, jo Hora, faraonu, skarabeju vaboles un pētnieku iedvesmotie simboli atstāj labu iespaidu. Mercy of the Gods spēļu automātā ir redzami arī kāršu simboli, bet, lai gan tie vizuāli ir izveidoti atbilstoši Ēģiptes tematikai, to pienesums nav pārāk liels.

Secinājumi

Mercy of the Gods ir piemērota spēle ikvienam funkciju fanam, kurš no spēļu automātiem nesagaida ievērojamus stāstus. NetEnt jau iepriekš ir piedāvājis līdzīgas spēles. Viņiem, tāpat kā jebkuram citam spēļu izstrādātājam, patīk klonēt savus panākumiem bagātos spēļu automātus. Tomēr Mercy of the Gods online spēļu automāts nav parasts klons. Tas izmaksu ziņā ir daudz svārstīgāks nekā Divine Fortune, līdz ar to sausie periodi var būt ilgāki, bet īstajā brīdī tas dod lielākus laimestus. Vai esi gatavs doties ekspedīcijā pa Ēģiptes iedvesmoto spēļu automātu?

ATSLĒGAS VĀRDI

SHARE