Kā veikt likmes uz 2024 Super Bowl LVIII

Jau tepat tuvumā ir 2024. gada “Super Bowl LVIII” izcīņa, un šobrīd vairs tikai dažas komandas pretendē uz iespēju spēlēt sezonas svarīgākajā mačā. “Super Bowl LVIII” ir garās amerikāņu futbola sezonas kulminācija, komandām līdz tam cīnoties Nacionālajā un Amerikāņu futbola konferencē. Katras konferences labākā komanda spēkosies izšķirošajā spēlē, lai tiktu pie iespējas ierakstīt savas komandas nosaukumu vēstures grāmatās.

Apskatīsim visu svarīgāko, ko nepieciešams zināt par “Super Bowl LVIII”, taču jāatceras, ka šis nav futbols, pie kā ir pieraduši eiropieši.Kad ir “Super Bowl LVIII”? Kad man ir jāveic “Super Bowl” likme?

Naktī uz pirmdienu, 12. februārī, 58. reizi norisināsies galvenā spēle amerikāņu futbolā. Pēc tam, kad izslēgšanas spēles būs aizvadītas un mēs uzzināsim abas konferenču uzvarētājas, būs neliels pārtraukums līdz “Super Bowl” mačam Nevadā. Nav labāka gada, kad veikt “Super Bowl” likmi, kā šogad, kad spēle norisināsies ASV azartspēļu galvaspilsētā. Mačs sāksies plkst. 1:30 pēc Latvijas laika, bet likmes būs iespējams likt gan līdz šim brīdim, gan arī pēc tam.

Svarīgākie “Super Bowl” likmju datumi:

 • 7. janvāris, 2024 – regulārās sezonas beigas
 • 13. janvāris, 2024 – izslēgšanas spēļu sākums
 • 12. februāris, 2024 – “Super Bowl” fināls

“Super Bowl” 2024 likmju padomi un prognozes

Ja meklē “Super Bowl” likmju padomus, šī ir pareizā vieta. Mēs esam izveidojuši savas labākās “Super Bowl LVIII” prognozes. Šobrīd mēs vēl nezinām, kuras komandas sacentīsies finālā Nevadā, bet mūsu likmju eksperti zina, kuras komandas ir favorītes. Astoņas galvenās pretendentes uz “Super Bowl” sasniegšanu ir:

 1. Kanzassitijas “Chiefs”
 2. Filadelfijas “Eagles”
 3. Sanfrancisko “49ers”
 4. Baltimoras “Ravens”
 5. Dalasas “Cowboys”
 6. Maiami “Dolphins”
 7. Detroitas “Lions”
 8. Sinsinati “Bengals”

Ekspertu “Super Bowl” prognozēs Kanzassitijas “Chiefs” tiek uzskatīta par galveno favorīti un nav daudz jautājumu, kāpēc tā. “Chiefs” uzsāka 2023. – 2024. gada sezonu kā iepriekšējās čempione, bet kopumā piedalījusies trīs finālos kopš 2020. gada, uzvarot divos. Par galveno konkurenti tiek minēta Filadelfijas “Eagles”. Atrašanās NFC konferencē nozīmē, ka “Eagles” un “Chiefs” var tikties tikai finālā. Tieši “Eagles” pagājušajā gadā zaudēja, un šosezon komanda noteikti meklēs atriebību.

Mūsu “Super Bowl” likmju padoms ir arī, ka liela vērtība meklējama komandās, kuras var uzskatīt par melnajiem zirdziņiem abās divās konferencēs. Ņemot vērā, ka “Chiefs” ir galvenā pretendente, krietni augstāki koeficienti ir uz “Ravens”, “Dolphins” un “Bengals”. Līdzīgi ir arī otrā konferencē – “Eagles” ir absolūta favorīte, tāpēc vērts pievērst uzmanību “Cowboys” un “Lions”.


Pašreizējie “Super Bowl” 2024 koeficienti

“Betsafe” savus amerikāņu futbola fināla koeficientus piedāvās jau krietnu laiku pirms 12. februāra spēles, ļaujot faniem savas “Super Bowl” prognozes izdarīt laicīgi un tikt pie labākiem koeficientiem vēl pirms ir noskaidrotas abu konferenču uzvarētājas. Jaunākos koeficientus iespējams apskatīt “Betsafe” NFL likmju sadaļā.

“Betsafe” šobrīd piedāvā likmes gan uz Nacionālo futbola konferenci, gan Amerikāņu futbola konferenci. Vēl pirms mēs domājam par “Super Bowl” finālu mums jānosaka, kuras divas komandas februāra pirmajā pusē būs Nevadā.

Pašreizējos “Betsafe” koeficientus saistībā ar abām divīzijām var atrast zemāk:

NFL 2023. – 2024. gada sezonas NFC konferences uzvarētāja koeficienti:

 • Filadelfijas “Eagles” – 3.00
 • Sanfrancisko “49ers” – 3.50
 • Detroitas “Lions” – 5.50
 • Dalasas “Cowboys” – 6.00
 • Sietlas “Seahawks” – 18.00
 • Ņūorleānas “Saints” – 23.00

NFL 2023. – 2024. gada sezonas AFC konferences uzvarētāja koeficienti:

 • Kanzassitijas “Chiefs” – 3.25
 • Baltimoras “Ravens” – 5.50
 • Maiami “Dolphins” – 7.00
 • Sinsinati “Bengals” – 7.00
 • Džeksonvillas “Jaguars” – 9.00
 • Bufalo “Bills” – 11.00
 • Losandželosas “Chargers” – 21.00
 • Klīvlendas “Browns” – 23.00

Būsim godīgi – lielākā daļa no mums domā par pašu “Super Bowl” maču. Mums visiem ir nojausma un viedoklis par to, kura no komandām varēs saukt par 58. čempioni turnīra vēsturē. Par laimi, jums visiem “Betsafe” jau ir sagatavojis “Super Bowl” 2024 uzvarētāja koeficientus, kurus iespējams redzēt zemāk:

NFL 2023. – 2024. gada sezonas “Super Bowl” uzvarētāja koeficienti:

 • Kanzassitijas “Chiefs” – 5.50
 • Filadelfijas “Eagles” – 6.00
 • Sanfrancisko “49ers” – 7.00
 • Baltimoras “Ravens” – 10.00
 • Dalasas “Cowboys” – 12.00
 • Detroitas “Lions” – 13.00
 • Sinsinati “Bengals” – 13.00

Kā veikt “Super Bowl” likmes

Likmju izdarīšana uz “Super Bowl” nevarētu būt vēl vienkāršāka. “Betsafe” ir visi jaunākie koeficienti un likmju veidi uz “Super Bowl LVIII”. Aizvien tuvāk esot lielajai 12. februāra spēlei, aizvien vairāk likmju tirgi parādīsies potenciālajiem likmju veicējiem. Viss, kas jādara, ir jādodas uz “Betsafe” “Super Bowl” likmju sadaļu aplūkot jaunākos koeficientus un likmju veidus. Uzklikšķini uz likmes, ko vēlies likt, un ievadi likmes vērtību. “Betsafe” darīs zināmu tavu potenciālo laimestu, ja tā būs sekmīgs. Tas arī viss un atliek tikai gaidīt mača sākumu!


Ko paturēt prātā, veicot “Super Bowl” likmes

Visas sezonas garumā ir svarīgi atcerēties veikt likmes atbildīgi. Azartspēlēm jābūt jautram izklaides veidam, taču brīdī, kad jautrība pazūd, arī tev ir jāpaņem pauze. Nekad nevar veikt likmes ar naudu, kas nav tava vai kuru nevar atļauties pazaudēt. “Betsafe” vēlas, lai ar tevi viss ir kārtībā un esi izklaidēts, kad veic likmes. Šī iemesla dēļ mums ir vairāki veidi, kā pats vari kontrolēt sevi. Uzstādi limitus, lai bloķētu sevi brīžos, kad vairāk likmes uz amerikāņu futbolu nevar likt. Izvēlies pašatteikšanās opciju, lai paņemtu ilgāku pauzi. Tu vari atzīmēt arī sesijas ilgumu, lai nepavadītu pārāk ilgu laiku, domājot par “Super Bowl” koeficientiem.


Kas ietekmē likmi? Kāpēc koeficienti mainās?

Koeficienti konkrētai likmei šodien var būt pilnībā atšķirīgi no tiem, kas varētu būt jau rīt. Kad runa ir par “Super Bowl” 2024. gada prognozēm, viss mainās visu laiku. Tikai divas komandas var tikt līdz finālam katru gadu, taču pirms tam vēl ir 16 spēļu gara sezona, neieskaitot izslēgšanas turnīru. Jo komandai ir labākas sekmes regulārajā sezonā, jo lielāka favorīte tā būs uz uzvaru “Super Bowl”. Koeficientu var ietekmēt arī traumu situācija, pretinieku stāvoklis, pašreizējā forma un daudz cits. Ja viena no komandām pazaudē savu līderi, tās izredzes izcīnīt “Super Bowl” pasliktināsies. Koeficientus ietekmē arī nauda – ja daudzi cilvēki liek uz vienu un to pašu komandu, koeficients uz tās triumfu samazināsies.


Biežāk uzdotie jautājumi

Kuras komandas spēlēja “Super Bowl” pagājušajā gadā?

2023. gada “Super Bowl” izcīņa risinājās starp “Chiefs” un “Eagles”, un minimālu uzvaru ar rezultātu 38:35 izcīnīja “Chiefs”. Finālmačs notika Arizonā.

Cikos ir “Super Bowl” sākums?

Visticamākais, ka “Super Bowl” sākums būs plkst. 1:30 pēc Latvijas laika, taču tas tiks precizēts tuvāk izšķirošajam mačam. 

Kas uzstāsies “Super Bowl” puslaika pārtraukumā?

Reperis “Usher” būs īpašais puslaika pārtraukuma viesis 58. “Super Bowl” finālā. Jau iepriekš “Usher” uzstājies puslaika pārtraukumā, taču tas bija kopā ar “Black Eyed Peas”, bet šoreiz viņš uz skatuves būs viens pats.

Kura ir “Super Bowl” favorīte?

Par pašreizējo favorīti var uzskatīt “Chiefs”, kas centīsies izcīnīt otro titulu pēc kārtas, kļūstot par vienīgo komandu vēsturē, kam tas ir izdevies. Vēl vairāk – “Chiefs” kopš 2020. gada uzvarējusi divas reizes un trīsreiz bijusi finālā. Ja komanda tā turpinās spēlēt, šo ēru varētu nodēvēt par Kanzassitijas “Chiefs” laiku.

Kad “Super Bowl” noslēgsies?

Parasti “Super Bowl” beidzas četras stundas pēc tā sākuma. Kamēr NFL spēles parasti ir trīs stundu garas, “Super Bowl” ir par vismaz 30 minūtēm garāks saistībā ar dažādiem reklāmu noteikumiem. Jāņem vērā arī 30 minūšu šovs puslaika pārtraukumā. Ja “Super Bowl” sāksies plkst. 1:30 pēc Latvijas laika, tas varētu noslēgties ap plkst. 5:30.