Atbildīgas azartspēles

KAD JAUTRĪBAI PIENĀK GALS

Lielākajai daļai cilvēku azartspēles ir izklaide, un mēs Betsafe pilnīgi noteikti vēlamies, lai tas tā arī būtu. Mēs vēlamies, lai Tu labi pavadītu laiku, spēlējot pokeru ar draugiem, izmēģinot veiksmi kazino vai jūtot līdzi savai komandai un cerot uz precīzi prognozētu iznākumu.

Diemžēl dažiem cilvēkiem azartspēles var sagādāt problēmas, un viņi sāk tām veltīt pārāk daudz laika un/vai naudas. Šī iemesla dēļ Betsafe sadarbojas ar Global Gambling Guidance Group (G4). Tā ir organizācija, kas darbojas ar mērķi minimizēt azartspēļu radītās problēmas.

Šajā lapā Tu atradīsi informāciju par atbildīgu azartspēļu spēlēšanu. Cita starpā Tu vari arī pārbaudīt pats sevi, lai pārliecinātos par to, vai Tev nedraud šī problēma. Tāpat vari iestatīt ierobežojumus, cik daudz naudas vari iztērēt vai cik daudz likmes veikt vienas dienas laikā. Pētījumi rāda, ka azartspēļu atkarības problēmas būtiski samazinās, ja spēlētāji jau iepriekš nosaka, cik daudz viņi tām var atļauties tērēt. Mēs stingri iesakām, lai katrs spēlētājs iestata sev šādus ierobežojumus.

KONTA BLOĶĒŠANA PĒC PAŠA INICIATĪVAS

Betsafe piedāvā Tev iespēju deaktivizēt savu kontu uz noteiktu laika periodu pēc savas izvēles. Deaktivizācija ir tūlītēja un neatgriezeniska. Tavs konts tiks deaktivizēts uz attiecīgo laika periodu, pat tad, ja šajā laikā mainīsi domas. Spied šeit, lai deaktivizētu savu kontu.

Ņem vērā, ka šeit vari bloķēt savu pieeju tikai savam Betsafe kontam. Lai bloķētu savu kontu visām azartspēļu vietnēm, kas ir licencētas Latvijā, Tev jāsazinās ar IAUI.

Ja vēlies apskatīt savas aktivitātes pirms lēmuma pieņemšanas, Tu vienmēr vari to izdarīt, dodoties uz darījumu vēsturi sadaļā „Mans konts”.

ĢIMENĒ IR NEPILNGADĪGIE?

Tavu datoru lieto arī nepilngadīgas personas, un Tu esi norūpējies, ka arī viņi varētu apmeklēt šo vietni? Šeit ir noderīgs padoms: Tu vari to risināt, izmantojot „parental control” programmatūru. Vadošais pakalpojumu sniedzējs ir Net Nanny, kas programmatūru piedāvā arī ierobežotā bezmaksas izmēģinājuma versijā. Pilnīgi bez maksas ir ParentalControl Bar, ko iesaka CNET. Ar šīs programmas aprakstu vari iepazīties šeit. Atceries, visiem Betsafe klientiem ir jābūt vismaz 18 gadus veciem.

KUR MEKLĒT PALĪDZĪBU?

Ja Tev vai kādam, ko Tu pazīsti, ir radušās problēmas ar azartspēlēm, mēs iesakām vērsties pēc profesionālas palīdzības. Ja Tev ir kādi jautājumi atbildīgas azartspēļu spēlēšanas sakarā, lūdzam sazināties ar mūsu klientu atbalsta komandu, rakstot uz e-pastu atbalsts@betsafe.lv.

LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Lūdzu, atceries, ka uz mūsu klientiem attiecas lietošanas noteikumi. Vairāk informācijas par lietošanas noteikumiem vari atrast te.

Vietēji sasniedzamas organizācijas, kas sniedz bezmaksas, objektīvus un konfidenciālus padomus un atbalstu azartspēļu jautājumos:

Anonīmie spēlmaņi

Mājas lapa: http://www.as.org.lv

E-pasts: as@as.org.lv

Tālrunis: 26965224


Slimnīca “Ģintermuiža”

Minesotas programma

Mājas lapa: http://www.gintermuiza.lv

Dežuranta tālrunis: 63022483, 25731229;

speciālistu tālrunis: 63020347 (zvanīt ieteicams darbdienās no plkst. 8.00 līdz 8.30 un no plkst. 12.30 līdz 13.00)


Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs

Minesotas programma

Mājas lapa: http://rpnc.lv

Tālrunis: 67080210

“Spēles brīvība”

azartspēļu atkarīgajiem un līdzatkarīgajiem

Mājas lapa: www.spelesbriviba.lv

Atbalsta tālrunis: 29323202


Biedrība “Esi brīvs!”

Mājas lapa: http://esibrivs.lv

Tālrunis: 27882969