Privātuma Politika

Betsafe ievēro tavas tiesības uz privātumu. Mēs īstenojam tavu personas datu aizsardzības pasākumus un pārvaldām tavus personas datus saskaņā ar piemērojamajiem datu privātuma noteikumiem.

Šajā privātuma politikā ir izklāstīts, kā mēs pārvaldām tavu personisko informāciju, un tā attiecas uz "BML Group Limited" un tā saistītajiem, Eiropā reģistrētajiem uzņēmumiem, kas nodrošina tirdzniecības zīmolu darbību, šajā politikā apzīmējot tos ar "mēs", "mums" vai "mūsu". Šī politika neattiecas uz citiem "Betsson" korporatīvās grupas uzņēmumiem. Mūsu privātuma solījums ir:
 • nodrošināt tavu datu aizsardzību un privātumu;
 • nepārdot tavu datus;
 • nodrošināt tev iespējas jebkurā brīdī pārvaldīt un pārskatīt savas ar tirgvedību saistītās izvēles.

1. Kas mēs esam

Lūdzu, ņem vērā, ka tavu personas datu pārzinis ir "BML Group Ltd", Maltas uzņēmums ar reģistrēto adresi "Betsson Experience Centre", Ta' Xbiex Seafront, Ta' Xbiex, XBX 1027, Malta. Šajā privātuma politikā izklāstītie principi attiecas uz visiem gadījumiem, kad "BML Group Ltd" kā datu pārzinis apstrādā tavus personas datus politikā norādītajiem mērķiem."BML Group Ltd" ir daļa no uzņēmuma "Betsson Group". BML Group Ltd ir datu pārzinis šīm Betsson Group kompānijām: BML Group Ltd, Racebets Gaming Limited, Corona Limited, SIA Latsson Licensing, Triogames OU, Lošimų strateginė grupė UAB, Corona Limited, Premiere Megaplex SA and Netplay Malta Ltd.

2. Kādu informāciju mēs no tevis ievācam?

Tevis sniegto informāciju: Mēs vācam informāciju, ko tu brīvprātīgi sniedzi, izmantojot pakalpojumus, piemēram, kad tu reģistrējies kā Betsafe klients. Tas, kāda informācija tev būs jāsniedz, ir atkarīgs no izmantoto pakalpojumu konkrētās funkcijas, un tu nevarēsi reģistrēt kontu, nesniedzot šādu informāciju:
 • kontaktinformācija — vārds, uzvārds, adrese, vecums, dzimšanas datums, dzimums, e-pasta adrese, telefona numurs un pasta indekss;
 • finanšu informācija — lai varētu apstrādāt tiešsaistes maksājumus, mēs ievācam tavus bankas datus un darījumu informāciju, piemēram, par maksājumiem uz tavu kontu un no tava konta, veicot darījumus ar mums;
 • turklāt saskaņā ar nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas noteikumiem mums ir tiesisks pienākums pieprasīt no tevis papildu dokumentus, tādus kā tavus identifikācijas dokumentus ar fotogrāfiju, ar tavu ienākumu avotu saistītos dokumentus, komunālo pakalpojumu rēķinus u.c.

Informāciju, ko mēs saņemam no trešajām pusēm: Mēs varam papildināt no tevis ievākto informāciju ar informāciju, ko mēs iegūstam par tevi no citiem avotiem, piemēram, publiskām datu bāzēm, demogrāfiskās informācijas sniedzējiem un citām trešajām pusēm. Saskaņā ar normatīvajiem noteikumiem mēs ievācam informāciju atbilstoši principam “pazīsti savu klientu” (know your customer — KYC) no specializētajām trešajām pusēm. Šāda informācija tiek vākta tikai tad, ja tas ir pamatoti nepieciešams organizācijas darbību veikšanai.

Informāciju, kas automātiski iegūta no tavas ierīces: Mēs un mūsu trešo pušu pakalpojumu sniedzēji varam dažādos veidos automātiski iegūt informāciju no tavas ierīces, tostarp:
 • Ar tava tīmekļa pārlūka vai ierīces starpniecību — vairums pārlūku vai tava ierīce automātiski vāc noteikta veida informāciju, piemēram, IP adrese, ierīces veids, valoda un izmantotais interneta pārlūks. Mēs izmantojam šo informāciju, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumu pareizu funkcionēšanu;
 • Ar tevis izmantotās lietotnes starpniecību — kad tu lejupielādē un izmanto vienu no mūsu lietotnēm, mēs varam izsekot un ievākt lietotnes izmantošanas datus, piemēram, datumu un laiku, kad tavas ierīces lietotne piekļūst mūsu serveriem, un lietotnē lejupielādēto informāciju un datnes.

Meklē plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes, sadaļā Sīkdatņu Politika.

3. Kā mēs izmantojam tavu personisko informāciju?

Mēs apstrādāsim tavus personas datus tikai tā, kā norādīts šajā privātuma politikā. Mēs izmantojam savākto informāciju, lai nodrošinātu savu tīmekļa vietņu darbību, sniegtu tevis pieprasītos pakalpojumus, apstrādātu tavus finanšu darījumus, atbildētu uz jautājumiem un izpildītu visus normatīvos noteikumus, tādus kā nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas pārbaudes un citas pārbaudes saskaņā ar nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas tiesību aktiem. Daži piemēri, kā mēs izmantojam tavus datus, kas ir mūsu rīcībā:
 • lai apstrādātu tavu reģistrāciju un izveidotu un apkalpotu tavu kontu (tostarp pārbaudītu tavu vecumu un aizsargātu tevi pret krāpnieciskām darbībām);
 • lai administrētu tevis spēlētās spēles un informētu tevi, ja laimē balvu vai tevi ir piešķirts bonuss; • lai sniegtu, uzturētu, uzlabotu un personalizētu pakalpojumu(s) un analizētu, kā klienti izmanto pakalpojumu(s) un tīmekļa vietni;
 • lai noskaidrotu tavas preferences un atveidotu mūsu tīmekļa vietnes saturu tev un tavam datoram vai mobilajai ierīcei optimālākajā veidā;
 • lai nosūtītu tev apkalpošanas informāciju par tavu kontu un pakalpojumu(-iem), vai par piedāvājumu, ko tu vari izmantot kopā ar savu kontu, lai saņemtu ar tirgvedību saistītu informāciju. Konta iestatījumos tu varēsi pēc savas izvēles mainīt tirgvedības iestatījumus un jebkurā laikā atteikties saņemt jebkuru tirgvedības informāciju. Turklāt atsevišķos gadījumos mēs izmantojam tavu personisko informāciju pētnieciskiem mērķiem, piemēram, lai izvērtētu klientu pieredzi un noskaidrotu, kā mēs varam uzlabot savus produktus un pakalpojumus, noteiktu mūsu produktu prioritārās iezīmes un uzlabotu produktu dizainu, vai izvērtētu radošās kampaņas, nodrošinot vajadzīgu un atbilstošu informāciju.

Mēs aizsargājam tavu privātumu un darām visu iespējamo, lai izpildītu stingros normatīvos noteikumus. Taču mēs saglabājam tiesības veikt papildu datu apstrādi tiesību aktos paredzētajā apmērā vai atbalstot jebkuru tiesisku izmeklēšanu vai kriminālizmeklēšanu. Mēs nekādā gadījumā:
 • nepārdosim tavus datus trešajām pusēm;
 • NENODOSIM tavu informāciju trešajām pusēm tirgvedības mērķiem bez tavas piekrišanas. Tu jebkurā brīdī vari mainīt savas tirgvedības preferences savos Konta Iestatījumos -> Tirgvedības Iestatījumi.

4. Kam mēs varam izpaust tavu informāciju?

Tava informācija (šajā privātuma politikā norādītajiem mērķiem) var tikt nodota vai izpausta jebkuram "Betsson Group" uzņēmumam un, ja ir noslēgta attiecīga vienošanās ar trešajām pusēm, šādas personiskas informācijas apstrādei mūsu vārdā, piemēram:
 • mūsu balss zvanu vai īsziņu mobilo sakaru ārpakalpojumu sniedzējiem;
 • mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzējiem atbilstoši tevis izvēlētajām opcijām, lai apstrādātu maksājumus, iemaksas un izskaitījumus;
 • mūsu krāpniecības novēršanas, riska vadības un atbilstības nodrošināšanas pakalpojumu sniedzējiem, iekļaujot līgumos attiecīgus noteikumus par tavu personas datu aizsardzību atbilstoši mūsu tiesiskajām prasībām;
 • mūsu partneriem, kuri palīdz uzlabot tavu lietotāja pieredzi saskaņā ar tavu nepārprotamu piekrišanu;
 • turklāt mēs laiku pa laikam izpaužam tavus personas datus mūsu specializētajiem partneriem pētnieciskiem, analītiskās profilēšanas un statistiskās analīzes mērķiem. Tev ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret savu datu apstrādi pētnieciskiem un statistikas vākšanas (tostarp profilēšanas) mērķiem, nosūtot savu iebildumu uz adresi dataprivacy@betssongroup.com.

Ja tas ir nepieciešams saskaņā ar tiesību aktu prasībām, tavi personas dati var tikt izpausti attiecīgajai valsts, regulējošajai, sporta vai tiesībaizsardzības iestādei. Tava personiskā informācija var arī tikt izpausta jebkurai regulētājiestādei vai sporta organizācijai saistībā ar sporta spēles noteikumu integritātes nodrošināšanu vai ievērošanu un/vai noziedzīga nodarījuma novēršanu un atklāšanu, un ja uzņēmumu grupa uzskata, ka ir pamats aizdomām, ka tu varētu būt iesaistīts šādu noteikumu vai tiesību akta pārkāpšanā, tu zini par šādu noteikumu vai tiesību akta pārkāpumu vai citādi apdraudi attiecīgā sporta veida vai spēles integritāti. Šīs organizācijas var izmantot tavu personisko informāciju izmeklēšanā un šādu pārkāpumu izskatīšanā saskaņā ar savām procedūrām.

Mēs nenododam tavus personas datus trešajām pusēm nekādiem citiem mērķiem, izņemot, ja tu esi sniedzis nepārprotamu piekrišanu šādai rīcībai vai tas ir atļauts saskaņā ar likumdošanu.

5. Cik ilgi mēs saglabājam tavu informāciju?

Mēs saglabāsim tavu informāciju tikai tik ilgi, cik nepieciešams šajā politikā norādītajiem mērķiem. Pēc tava Betsafe konta slēgšanas mēs saglabāsim tavu informāciju tikai tiktāl, cik nepieciešams, lai izpildītu mūsu tiesiskās saistības, tādas kā piemērojamie nodokļu tiesību akti, nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas normatīvie noteikumi un citi piemērojamie normatīvie noteikumi, un strīdu izšķiršanai. Lai saņemtu plašāku informāciju par datu saglabāšanas noteikumiem, sazinies ar mums pa e-pastu: dataprivacy@betssongroup.com, un mēs informēsim tevi par tavā jurisdikcijā spēkā esošajiem datu saglabāšanas noteikumiem.

6. Tavas tiesības

Tu vari bez maksas pieprasīt informāciju par saglabāto datu apjomu, avotu un saņēmējiem, kā arī glabāšanas mērķi.

Tev ir tiesības pieprasīt mums labot, papildināt un dzēst savus personas datus un pārnest savus datus uz citu organizāciju. Tev ir tiesības pieprasīt papildu informāciju par to, kā mēs rīkojamies ar taviem personas datiem. Tev arī ir tiesības iebilst pret to, ka mēs apstrādājam tavus personas datus noteiktos gadījumos, piemēram, profilēšanai, un, ja mēs esam lūguši tavu piekrišanu apstrādāt tavus datus, — atsaukt šo piekrišanu. Tev ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei, norādot, ka mūsu galvenā uzraudzības iestāde ir Maltas Informācijas un datu aizsardzības komisāra birojs.

Taču šīm tiesībām ir izņēmumi. Piemēram, atsevišķos gadījumos var tikt liegta piekļuve personas datiem, ja šādas informācijas pieejamības rezultātā tiktu izpausta personiska informācija par citu personu, vai ja mums saskaņā ar likumu nav tiesību izpaust šādu informāciju. Turklāt mēs varam saglabāt tavus datus, pat ja tu esi atsaucis savu piekrišanu, ja mums ir pienākums apstrādāt tavus datus saskaņā ar tiesiskiem normatīviem, piemēram, nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas tiesību aktiem.

7. Kā ar mums sazināties

Datu pārzinis, kurš ir atbildīgs par tavu personisko informāciju piemērojamo Eiropas Savienības datu aizsardzības tiesību izpratnē ir: "BML Group Ltd", adresāts: datu aizsardzības pārzinis, "Betsson Experience Centre", Ta' Xbiex Seafront, Ta' Xbiex, XBX 1027, Malta. E-pasts: dataprivacy@betssongroup.com. Mūsu datu aizsardzības pārzinis ir Adriana Minovic. Ja tev ir jautājumi par šo privātuma politiku vai mūsu datu vākšanas praksi, sazinies ar mums pa norādīto pasta vai e-pasta adresi un norādi savu dzīvesvietas valsti un jautājuma būtību.

Šīs privātuma politikas izmaiņas

Mēs periodiski ieviesīsim izmaiņas un veiksim labojumus šajā privātuma politikā un informēsim tevi, gan publicējot izmaiņas šajā vietnē, gan nosūtot tev e-pasta vēstuli vai ziņojumu par izmaiņām. Mēs arī sniegsim tev iespēju piekrist šīm būtiskajām izmaiņām. Izmaiņas stāsies spēkā no brīža, kad tās tiks publicētas un tu būsi tām piekritis.