SĪKDATŅU POLITIKA

Mēs uzskatām, ka mums skaidri un godīgi jāinformē Tevi par to, kā mēs vācam un izmantojam ar Tevi saistītos datus. Atbilstoši pārskatāmības principam šī politika sniedz detalizētu informāciju par to, kā un kad mēs izmantojam sīkfailus, palīdzot Tev tos saprast un pārvaldīt pēc taviem ieskatiem. Lai nodrošinātu šīs vietnes pareizu darbību un savus pakalpojumus, mēs izmantojam pirmo pušu un trešo pušu sīkfailus, tīmekļa bāksignālus, reklāmbirkas, ierīču identifikatorus un tamlīdzīgas tehnoloģijas (kopā dēvētas — “sīkfaili”). Tie palīdz mums saprast, kā tu izmanto mūsu tīmekļa vietnes, mobilās lietotnes un pakalpojumus, lai mēs varētu uzlabot to darbību un attīstīt tos atbilstoši mūsu klientu un apmeklētāju vēlmēm.

Kas ir sīkfails?

Sīkfails ir neliela datu kopa, kas bieži satur unikālu identifikatoru, ko tīmekļa vietnes dators nosūta uz tava datora, planšetdatora vai mobilā tālruņa (šeit dēvēta arī par “ierīci”) tīmekļa pārlūku, un kas tiek glabāta tavas ierīces cietajā diskā. Katra tīmekļa vietne var nosūtīt savu sīkfailu uz tavu tīmekļa pārlūku, ja tas ir atļauts pārlūka preferencēs. Daudzas tīmekļa vietnes to dara ikreiz, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai izsekotu tiešsaistes datu plūsmām.

Kā mēs izmantojam sīkfailus?

Mēs izmantojam sīkfailus, kas ir svarīgi, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumus

Atsevišķi sīkfaili mums jāizmanto tādēļ, lai sniegtu Tev pakalpojumus, ko esi pieprasījuši. Šie sīkfaili tiks izmantoti, lai pārvaldītu jebkuru pieprasīto tīmekļa pakalpojumu nodrošināšanu, un, ja nepiekrīti šo sīkfailu izmantošanai, piekļuve pakalpojumiem varētu būt apgrūtināta, un tu varētu nesaņemt atsevišķus pieprasītos pakalpojumus, piemēram, piekļūt mūsu tīmekļa vietnes aizsargātajiem apgabaliem vai veikt tiešsaistes maksājumus. Šie sīkfaili nevāc informāciju, ko varētu izmantot mārketinga mērķiem, un neatceras tavu interneta apmeklējumu vēsturi.
Mēs izmantojam funkcionalitātes sīkfailus

Mēs izmantojam funkcionalitātes sīkfailus, lai atcerētos tavas preferences mūsu tīmekļa vietnēs (piemēram, šifrēto ID, valodu vai reģionu) un nodrošinātu uzlabotas un personalizētas iespējas. Lūdzu, ņem vērā, ka tad, ja izdzēsīsi sīkfailus no pārlūka, mēs vairs nevarēsim atcerēties tavas preferences vai pieteikšanās informāciju, vai nodrošināt pieprasīto saturu. Daži piemēri: mēs glabājam tavas sesijas informāciju tavas ierīces sīkfailā, lai nodrošinātu konsekventu lietošanas pieredzi tīmekļa vietnē; ja atsakies no tavām interesēm pielāgotas reklāmas, mēs saglabājam tavas atteikšanās preferences tavas ierīces sīkfailā.

Mēs izmantojam veiktspējas sīkfailus

Šie sīkfaili uzlabo Betsafe veiktspēju. Tie palīdzēs samazināt tīkla joslas platumu, neienesot datus atkārtoti, ja tie jau ir saglabāti tavā ierīcē. Visa šo sīkfailu ievāktā informācija ir apkopota un tādēļ — anonīma. Ja nepiekritīsi šo sīkfailu izmantošanai, mums būs jāpieprasa dati katrā vietnes apmeklējuma reizē, kas paildzinās procesu. Mēs tos izmantojam tikai tīmekļa vietnes darbības un lietošanas pieredzes uzlabošanai.

Mēs izmantojam tīmekļa analītiku

Šī tīmekļa vietne izmanto Google Analytics, kas ir visbiežāk izmantotais tīmekļa analītikas pakalpojums internetā. Google izmantos šo informāciju, lai izvērtētu tavus tīmekļa vietnes izmantošanas paradumus, sastādītu ziņojumus tīmekļa vietnes operatoriem par tīmekļa vietnes aktivitāti un sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar tīmekļa vietnes aktivitāti un interneta lietošanu. Mēs izmantojam šo informāciju ziņojumu sastādīšanai un mūsu tīmekļa vietnes darbības efektivitātes paaugstināšanai. Savāktie dati parasti tiks apkopoti, lai noskaidrotu tendences un izmantošanas īpatnības, kas ļauj veikt uzņēmējdarbības analīzi, uzlabot vietni vai platformu un izmērīt veiktspēju. Mēs vācam tādu informāciju, kā mūsu tīmekļa vietņu apmeklētāju skaits, klientu, kuri pierakstās sistēmā, skaits, apmeklējuma laiks, ilgums un tīmekļa vietnes apgabali un pakalpojumi. Šie sīkfaili palīdz mums noskaidrot, kuras lapas ir vispopulārākās un visnepopulārākās un kā apmeklētāji pārvietojas pa vietni.

Mēs izmantojam sīkfailus reklāmas mērķiem

Lai uzlabotu savus pakalpojumus, mēs sadarbojamies ar trešo pušu uzņēmumiem un izmantojam trešo pušu sīkfailus, kas ļauj identificēt Tev interesējošos produktus un nodrošināt aktuālu un noderīgu reklāmu. Mūsu partneri, kas ir pakalpojumu sniedzēji, ar mūsu atļauju, kas balstīta tikai uz tavu piekrišanu, drīkst ievietot trešo pušu sīkfailus vai izmantot citas tehnoloģijas mūsu tīmekļa vietnēs un rīkos. Ja nepiekritīsi šo sīkfailu izmantošanai, nesaņemsi sev aktuālu reklāmu.

Kā es varu mainīt savus sīkfailu iestatījumus?

Tu vari izvēlēties, kā tiks izmantoti sīkfaili, un jebkurā laikā mainīt to iestatījumus, apmeklējot lapu Sīkfailu iestatījumi. Lūdzu, ņem vērā, ka mūsu tīmekļa vietni nevar izmantot bez būtiskiem sīkfailiem, kas nepieciešami, lai nodrošinātu labāko iespējamo apkalpošanu, uzturētu atbilstošu drošības līmeni vai garantētu tiesisko prasību izpildi — tos nevar izslēgt.

Tu vari pārvaldīt sīkfailus no sava pārlūka

Ja vēlies bloķēt sīkfailus no sava pārlūka programmatūras, meklē attiecīgos norādījumus pārlūka palīdzības izvēlnē. Plašāka informācija par to, kā pārvaldīt sīkfailus no tīmekļa pārlūka, ir pieejama šeit. Diemžēl, ja bloķēsi sīkfailus, atsevišķas mūsu tīmekļa vietnes interaktīvās un funkcionālās iespējas un pakalpojumi var nebūt pieejami. Tādēļ mēs iesakām mūsu tīmekļa vietņu un pakalpojumu lietotājiem piekrist mūsu sīkfailu izmantošanai.

Sazinies ar mums:
Ja Tev vajadzīga papildu informācija par sīkfailu izmantošanu, sazinies ar mums pa mūsu īpašo saziņas kanālu: dataprivacy@betssongroup.com.