Pokera māja

Par turnīriem

PAR TURNĪRIEM

Tiešsaistes pokera turnīru mērķis

Piedaloties pokera turnīrā, mērķis ir iegūt visus pretinieku čipus un uzvarēt.

Kā darbojas pokera turnīrs?

Tu vari piedalīties turnīrā, samaksājot dalības maksu, ko sauc par Buy-in. Lielākā daļa no dalības maksas tiek pievienota kopējam balvu fondam, kas vēlāk tiek izmaksāts uzvarētājam. Mazākā daļa ir komisijas maksa.

Piemēram, aplūkosim šīs summas: €5 + €1. Šajā gadījumā €6 ir dalības maksa, €5 tiek pievienoti kopējam balvu fondam, bet €1 ir komisijas maksa. Spēlētājs uzvar turnīrā, tiklīdz ir ieguvis visus pārējo spēlētāju čipus.

Ierobežots risks

Ar turnīriem saistītais risks ir zināms jau iepriekš, un tas ir ierobežots ar dalības maksu. Kad esi samaksājis Buy-in, Tu vairs neriskē ar papildu naudu. Viss kas Tev ir jādara - jāpiedalās turnīrā un jāmēģina iegūt galvenais balvu fonds vai vismaz jāsasniedz garantētas apmaksātās vietas.


Pokera lobijs

Ja Tevi interesē turnīru spēlēšana (Sit & Go vai Scheduled), dodies uz Betsafe pokera lobiju. Šeit Tu vari filtrēt pieejamos turnīrus, pamatojoties uz savām vēlmēm un interesēm. Kad esi izvēlējies turnīru, kurā vēlies piedalīties, uzklikšķini uz tā, un dodies uz pogu 'Buy-in' labajā augšējā stūrī. Samaksājot dalības maksu, Tu nekavējoties tiksi pārvietots pie pokera galda.

Mūsu pokera izvēlnē Tu vari atrast dažādus pokera turnīrus. Sākot no Sit & Go, kur Tu vari spēlēt, tiklīdz pie galda ir pietiekami daudz spēlētāju, līdz Scheduled turnīriem, kas sākas iepriekš paredzētā laikā. Iepazīsties tuvāk ar mūsu pokera izvēlni, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvājumu.

Rebuys and Addons

Daži turnīri piedāvā Rebuys un Addons iespējas. Rebuys nozīmē, ka Tu vari atkārtoti ienākt tajā pašā turnīrā, ja esi ticis izslēgts. Izmantojot Addons, Tu vari pievienot papildu žetonus.